Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Potrzebny blacharz najlepiej z ramą
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Titan
Cześć,

Może ktoś polecić dobrego blacharza z Warszawy lub okolic, który wyciągnie mi kawałek karoseria i pospawa ramę i rdze na kielichach? Pacjent to Mustang sn95 z 94.

Z góry dzięki
kontrolm
CYTAT(Titan @ Sun, 27 Oct 2019 - 23:04) *
Cześć,

Może ktoś polecić dobrego blacharza z Warszawy lub okolic, który wyciągnie mi kawałek karoseria i pospawa ramę i rdze na kielichach? Pacjent to Mustang sn95 z 94.

Z góry dzięki


taki z ramą to Leszno Kozieradzki 602 154 866 ok 25 km od Wawy na Sochaczew
Rezor
Na olx masz budę za 4k wyjdzie taniej i szybciej. Do poprawnego prostowania musisz mieć jeszcze punkty pomiarowe do SNa smile.gif
Titan
CYTAT(kontrolm @ Mon, 28 Oct 2019 - 10:42) *
taki z ramą to Leszno Kozieradzki 602 154 866 ok 25 km od Wawy na Sochaczew

Dzięki, pogadam z nim.

CYTAT(Rezor @ Mon, 28 Oct 2019 - 13:45) *
Na olx masz budę za 4k wyjdzie taniej i szybciej. Do poprawnego prostowania musisz mieć jeszcze punkty pomiarowe do SNa smile.gif

Mówisz o tej żółtej? Pasowałoby bo nawet w kolorze biggrin.gif Ale pytałem go i nie ma karoserii, poza tym tu nie ma jakiejś technologii z Nasa a uszkodzenie nie jest duże oraz reszta jest w dobrym stanie. Punkty pomiarowe znalazłem kilka na forach usa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.