Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Aktywacja Bluetooth, połączenie ze smartfonem
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Forum Porsche
Vrumm
Obecnie nie mam aktywnej opcji Bluetooth w 997.Chciałbym połączyć telefon(jeśli się nie da bezprzewodowo to nawet kablem) ale jak to podłączyć? Praktycznie wszystkie opcje w samochodzie mam nieaktywne(navi, phone, map)działa tylko radio i cd.

Celem jest słuchanie muzyki ze smartfona ale jak to sparować.

Pozdrawiam
BeeMiX
997.1 ?
Vrumm
2
BeeMiX
PCM 3.0 nie obsluguje muzyki po Bluetooth, jest tylko do rozmów. Masz kabel do iPoda ? Jeśli tak to są adaptery bluetooth pod to. Jeśli nie, to zostaje adapter bluetooth z AUXem który wpinasz w AUXa w podłokietniku.
Vrumm
Pod łokietnikiem w schowku nie mam wyjścia aux'a. Tylko zapalniczkowe wejście.
Vrumm
Up. Pogoglowałem i wychodzi na to że mam mega jakąś okrojoną wersję. Pozostaje tylko jakiś transmiter.
prnit
transmiter to dramat, nawet o tym nie mysl, cały czas zakłócenia, przetrenowałem w wielu autach....sposobem jest zmiana radia na coś normalnego 2din, coś co ma carplay czy androidaplay czy jakos tak...ja się bawiłem w transmitery, wejscia aux az zainstalowalem sobie pioneera da120 i nie dosc ze gra lepiej to funkcjonalnosc jest jak w aucie z 2019 roku..
F_ado
Ja mam jakis transmiter xiaomi i daje radę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.