Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: najmniej kompakt / mpi / do 15k
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic > Kupujemy samochód eksploatacyjny
szaman
czesc

rozgladam sie za pojazdem, ktory nie bedzie zabijal psychiki krotka skrzynia biegow
preferowane przelozenie min 120km/h przy 3k obr
nie ma znaczenia dla mnie czy manual czy automat

macie jakies koncepcje ?
As_
yaris
Frolik
Peugeot 407 albo 607.
Benzyniak, manual 6-biegów albo automat 6 biegowy. Dobre przełożenia mają.
ledziu
Napisz więcej bo jedni widzą yarisa inni dużego sedana.
szaman
mam 186 cm wzrostu i nie chce smiesznie wygladac w aucie - mysle ze yariska bedzie za mala
jazda glownie podmiejska ale autostrada tez sie zdarza
As_
to zostaje passat b5 wink.gif
szaman
Rozstrzal mam duzy - zaczynajac od Skody Roomster 1.6 w automacie / wzglednie Ibizy, Polo (z automatami), poprzez Bravo 1.4 do koreanczykow
Do do Passata - wolalbym cos mniej popularnego zyskujac rocznik za ta sama kase.
Nie musi to byc auto marzen - po prostu wozidlo ktore bedzie generowac male koszty (pisze o roczniku bo w tak leciwych autach rdza zaczyna byc problemem)
sir
Civic
done4
Civic 2.0 lub Accord VII 2.0 lub 2.4, długie przełożenia w 6 biegowym manualu, w automacie bardzo długie.
Skrzynie automatyczne trwałe i śmiesznie tanie.
Wbrew powielanym opiniom silniki bardzo dobrze znoszą LPG, wystarczy kontrolować luzy zaworowe co 30-40tyś km.
szaman
ok
a punto / bravo 1.4 wolnossace 6-biegowe maja takie same przelozenia jak T-jety ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.