Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pompa sprzęgła
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
vwcaddypower
Witam mam uturbione vr6 12v mam problem z często padajaca pompa sprzęgła która jest z 1.9tdi pytanie z czego mogę założyć mocniejsza pompę. Z góry dziękuję za informację
tom cio
Docisk seria czy podwojne sloneczko?
vwcaddypower
Podwójne sloneczko
tom cio
To proponuje przejsc na wysprzeglik z t4/ibizy abf i pedal + linka tez od ibizy. I zapominasz o temacie, tez u siebie walczylem z hydraulicxnym ukladem przy podwojnym docisku i poprostu nie daje rady.
vwcaddypower
Dzięki bo z sąma pompa jest problem z oringiem w środku bo ciśnienie jest tak duże że przepuszcza. Spróbuję zrobić tak jak piszesz dzięki za podpowiedź
tom cio
No u mnie hydraulika dzialala dzien i bylo juz craz gorzej, az ledwo do domu wrocilem, drugi zestaw tez krotko i padl i wtedy przejscie na linke. Ori z samoregulatorem tez nie dala rady ale zamiennik z linexu jest calkiem spoko.
krzysiek50
Seryjny docisk VR6 12V spokojnie utrzyma 600Nm. Masz tam więcej, że poszedłeś w podwójny docisk? Jeśli nie to wróć do serii i zostaw hydraulikę.
Misior
CYTAT(krzysiek50 @ Wed, 16 Oct 2019 - 07:18) *
Seryjny docisk VR6 12V spokojnie utrzyma 600Nm. Masz tam więcej, że poszedłeś w podwójny docisk? Jeśli nie to wróć do serii i zostaw hydraulikę.

Seryjny docisk 228mm?
krzysiek50
Tak, tylko oryginalny a nie zamiennik z valeo. Sprawdzane w kilku setupach.
vwcaddypower
Wiesz co takie mi akurat sprzęgło zrobił na ten moment pojezdze jeszcze na nim a w przyszłości zmienię
vwcaddypower
Nie pamiętam już czy 228 skrzynia jest 6 to może być większe
kkkacper
Przy 6b jest 240mm.. tez uwazam, ze te podwojne sloneczka to juz przeszlosc, nie wiem na ch** sie na tym meczyc wink.gif
tom cio
Jak 240mm to zmienia postac rzeczy bokpl na linke jest do 228mm, do 240mm chyba nic sie nie wykombinuje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.