Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Camaro V6 2013r. problem z burnoutem
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
Rulek
Witajcie. Kolega ma Camaro V6 z 2013r. jak to mówi z nowym silnikiem, nie siedzę w muscle, więc powtarzam tylko to co mi powiedział i liczę na wyrozumiałość (ponoć była jakaś zmiana w 2012 albo 2013). Za cholerę nie jest w stanie przypalić tym gumy. Auto wkręca się max. do 2600 obr. coś tam próbuje i koniec. Jak tylko odpuści pedał hamulca, nawet delikatnie, natychmiast wkręca się na obroty. Wszelkie możliwe opcje odłączania abs-u, trakcji, przećwiczone. Żadnych rezultatów. Macie pomysł co może go trzymać ?
Mis
Sterownik silnika odcina moc przy wciśniętym hamulcu.
Rulek
Co z tym dalej zrobić ? Ogarnie to u nas to ktoś ? Możesz kogoś polecić ?
Jedenasty
prawdopodobnie trzeba przeprogramować komp silnika, ja mogę to zrobić. ale bez sprawdzania wozu na żywo to tylko domniemania.
zakładam ze guzik trakcji trzymaliście dłużej by ja w pełni wyłączyć a nie tylko przełączać tryby pracy.

pzdr
Colin
CYTAT(Jedenasty @ Wed, 30 Oct 2019 - 18:02) *
prawdopodobnie trzeba przeprogramować komp silnika, ja mogę to zrobić. ale bez sprawdzania wozu na żywo to tylko domniemania.
zakładam ze guzik trakcji trzymaliście dłużej by ja w pełni wyłączyć a nie tylko przełączać tryby pracy.

pzdr


Z tego co kojarzę to nie ma tam limitera który powinien takie zachowanie powodować. Jak już wspominałeś chyba trzeba zacząć od sprawdzenia czy kontrola trakcji na pewno wyłączona.
KrisC
wersja V8 tej wielkiej Insignii wymaga po prostu przytrzymacia guzika od trakcji 3 sekundy i juz mozna smażyć oponkę, wątpie żeby auto które do niczego innego sie nie nadaje nie chiało palić laka
Jedenasty
CYTAT(Colin @ Wed, 06 Nov 2019 - 18:01) *
Z tego co kojarzę to nie ma tam limitera który powinien takie zachowanie powodować. Jak już wspominałeś chyba trzeba zacząć od sprawdzenia czy kontrola trakcji na pewno wyłączona.


no właśnie nie powinno być, także pewnie guzik tylko klikali zamiast przytrzymać

pzdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.