Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jestem tu po raz pierwszy - TU SIĘ WITAMY :-)
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
Piotrus
Jestem pierwszy
Serdecznie pozdrawiam wszystkich klekociarzy
Może zrobimy listę ilu nas jest?
Proponuje dopisywać się pod tym postem.

Pozdroofka
pawelo

Gratulacje Piotruś

ale to chyba ja pierwszy poruszyłem temat TDI na streetracing

a więc

Witam Serdecznie wszystkich użytkowników i wielbicieli nowoczesnych diesli.

Myślę, że nikomu nie trzeba tłumaczyć jakie tematy będą tutaj poruszane i nie będziemy niczym nie uzasadnionym "zaśmiecać" forum.
Bezpośredni adres forum http://www.tdi.streetracing.pl zobowiązuje


Liczę na aktywne wsparcie ze strony rodzimych diesel tunerów

pozdrawiam
Albert
pawelo: i dlatego jestes moderatorem
Simon
Pozdrawia was również Tuning PL Cup Master , mam nadzieję że to forum coś wniesie swym istnieniem a nie stanie się kolejnym "śmietnikiem" postów.
Makina
To ja jestem następny
Pozdrawiam wszystkich posiadaczy
Turbognoji
mateush
Witam i ja.

To ilu nas juz jest ?
MaBeRo
Jeszcze ja !! Jeszcze ja !!
Uki
Witam

To ja kolejny turbo gnoj
Showkemp
To i ja się przywitam. Czyżbym był jedynym przedstawicielem diesla z kraju kwitnącej wiśni? Pozdrawiam...
Wokan
Witam i ja

Dolaczam do grona posiadaczy traktorow
Gawara
Pozdrawiam wszystkich klekociarzy


ps.
może też kiedyś będę posiadaczem dieselka??
mateush
Ale nas jest !!!
Razem to mamy z 1000 klekoczacych KM, a kopcimy tak ze swiata nie widac
Simon
CYTAT("mateush":2gzk3lrt)
Ale nas jest !!!
Razem to mamy z 1000 klekoczacych KM, a kopcimy tak ze swiata nie widac


Racja - jak startuje na moim rasowanym przepływomierzu to z podwójnego układu wydechowego ciągnie się za mną podwójna smuga dymu jak za concordem
Mondi
witam kolegów spod znaku magicznego TDi
Jestem następnym świerzym posiadaczem ropniaka , przesiadłem się z Peugeota S16 i jak narazie jest ok .. ( miałem duże obawy )

Ps.
Jest dobrze że w końcu jest jakieś forum dla kle kle kle
danielpoz
witam wszystkich
posiadam skode z turbognojem kupina w salonie wiec mam wszystkie zadatki zeby zostac docentem
Master/s
Witam wszystkich--to ja Mastr's . Chciałem podziękować za zaproszenie do forum i służyc swoimi radami.

Oczywiscie mam dwa --- jak to nazywacie >turbognoje< Passata 130 i do zabawy Ibizę 110 TDi GT

Ponadto prowadzę firmę i moją specjalnością jest naprawa TDi motorków a ściślej--- elektroniki sterującej.

Z góry dzięki za miłe przyjęcie

Master's
ADI
A ja jestem ostatni (chyba)
TDI
Witam Was wszystkich jestem tu nowy, POZDRAZWIAM mam nazdieje na miłe przyjęcie, z góry dziękuje TDI
darksmile
Milanówek/Mazowieckie a3 tdi 110km witam i pozdrawiam wszystkich którzy lubią płacić tylko 2,50 za litr wachy
mIReCk
Witam.
Kilejny user z turbognojem na tym forum

Pozdrofka
BOOSTER
I ja tutaj w końcu dotarłem
Witam wszystkich fanów i właścicieli turbo gnoi
BOOSTER
Zapomniałem przedstawić samochód
Pug 406 HDI ok.140KM / 320 NM
danielpoz
CYTAT("BOOSTER":1eqx8epb)
Zapomniałem przedstawić samochód
Pug 406 HDI ok.140KM / 320 NM


seria 110? jakim chipem uzyskales takie wyniki?
BOOSTER
Tak z 110HP , ale wynik jest nieaktualny ( wczoraj sprawdziłem na hamowni ). Jest dużo mniej niż obiecywali 127hp - 275Nm
Teraz wkładam boxa który daje 130HP i 320Nm u GS'a sprawdzone 130HP i 320Nm na hamowni.
A miało być tak pięknie
PatTDI
czesc. witam wszystkich. jakby ktos potrzebowal info na temat xenonow to chetnie pomoge...... mam golfa IV TDI
dzidziun
Witam wszystkich dizlowcow tych szybszych i tych wolniejszych tych z torbo i tych bez , tych z czerwonym TDI i tych z samym D poprostu
SERDECZNIE WITAM
pawelo
Witam szcześliwego użytkownika dzila

... a koników ma się 115 czy 130?
dzidziun
no tak skromnie 130
piLek
witam wszystkich kle-userów jeśli chodzi o mojego klekota i jego tuning to konia/mechnicznego/ z rzędem, temu kto mu podciagnie elektronike;)
tygrys
Jestem nowy serdecznie pozdrawiam wszystkich klekociarzy.
moje tygrys to golf 4- 100PS
Rogal
Witam Wszystkich posiadaczy: TDi,TDi PD,DTi,HDi,CDi,DCi,TDCi,TDDi,D4D,JTD,CRD i innych turbognoji,których tu nie wymieniłem

Moje autko to Seat Leon TDi 110km Sport...który póki co przysparza mi tyle radości co zmartwień...

Pozdrawiam,
Rogal
RUfi
A jakich Ci to zmartwien dostarcza ? Psuje sie ?
Rogal
Cześć Ruffi,

Psuciem się trudno to nazwać...raczej ma kaprysy...Czasem nie chcę się otwierać z pilota albo wczoraj w pewnym momeńcie zauważyłem ,że nie działa centralny zamek,elektryczne regulowanie lusterek i ich ogrzewanie ...Okazało się ,że bezpiecznik się spalił...i wszystko jest już wporządku ...Choć ta usterka wynika raczej z mojej nadgorliwości ...tzn.przedwczoraj zostawiając samochód na parkingu złożyłem lusterka(są składane elektrycznie).W nocy trochę przymarzły i następnego dnia rozkładały się z wielkimi oporami i...bezpiecznik się spalił...
Ale i tak lubię to autko

Ruffi mam nadzieję ,że Twoja Ibizka będzie mnie kapryśna i tego Ci życzę...
RUfi
Jak narayie ma troche kaprzsw np wcyraj skryzpia mi fotel , mwiesobie nie ma bata po đwietach jakd do ASO i pżrosy mi to yrobi , odpalam dyisiaj i nic nie skryzpi , mzđl , e to pryey te mroyz , 21 na minusie kto bz pomzđla
Yasieq
?? Osohozi Rufi? Piszcie uwazniej te posty, patrzcie czy wam wyskakuje z czy moze y
Master/s
CYTAT("RUfi":219l9zem)
Jak narayie ma troche kaprzsw np wcyraj skryzpia mi fotel , mwiesobie nie ma bata po đwietach jakd do ASO i pżrosy mi to yrobi , odpalam dyisiaj i nic nie skryzpi , mzđl , e to pryey te mroyz , 21 na minusie kto bz pomzđla




ha ha ha ha
Rogalotti
No i na koniec najmłodszy na forum (od dzisiaj) i w sprawach TDi bo moją audiolke B4 TDi mam od pół roku. Pozdrawiam wszystkich a szczególnie wasze samochody.
pawelo
CYTAT("Rogal1":36gjxf7n)
No i na koniec najmłodszy na forum (od dzisiaj) i w sprawach TDi bo moją audiolke B4 TDi mam od pół roku. Pozdrawiam wszystkich a szczególnie wasze samochody.


Witam ponownie

Pół roku to chyba wystarczająco długi czas żeby poznać autko i zdecydować się wreszcie na więcej koników
Andrew
Witam wszystkich,

Jeszcze nie mam TDi ale zamierzam...

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i zawsze pełnego zupy baku...

Pozdrawiam

Andrew
Thomas
Witam Szanowne Grono klekociaków.
Od niedawna jestem posiadaczem Golfa IV TDI `01 i jest to moj pierwszy diesel. Wczesniej jezdzilem tylko szybkimi benzynami Na chipowaniu diesla za dobrze sie nie znam (np. tak jak Masters ) ale sluze innymi praktycznymi poradami z zakresu rozwiazan rajdowych.
xqba1
Witam wszystkich fanów turbo klekotów.

Mam nadzieje ze dowiem sie tu pare ciekawych rzeczy o TDI-kach.

Pozdrawiam
Rogalotti
CYTAT("pawelo":1qct10p7)
CYTAT("Rogal1":1qct10p7)
No i na koniec najmłodszy na forum (od dzisiaj) i w sprawach TDi bo moją audiolke B4 TDi mam od pół roku. Pozdrawiam wszystkich a szczególnie wasze samochody.


Witam ponownie

Pół roku to chyba wystarczająco długi czas żeby poznać autko i zdecydować się wreszcie na więcej koników


yyy tak i to jak najszybciej tylko portfel mam za krótki. Narazie jeszcze musze odmłodzić silnik i jego osprzęt.
Da3
witam wszytkich posiadaczy dieselow.
MichalK
Witam serdecznie !
kilka osob moze mnie kojarzyc...
Nazywam sie Michał Komorowski
mam 25 lat
3 tygodnie temu zakupilem nowiutkiego A3 1.9 TDi 130 KM
Wczesniej smigalem Honda Civic, Accordem TypeR, Subaru Impreza WRX.
Milo mi dolaczyc do szczesliwych posiadaczy turbognojówek..
Pozdr. MichalK
dzidziun
witam i ja TDI go go go na przód
MichalK
CYTAT("dzidziun":2b8mxg6a)
witam i ja TDI go go go na przód


Cze dzidziun !
gdzie bedziesz chipowal swoje malenstwo
robie wywaid, bo niby do Vtecha mam baaardzo blisko ale....
no wlasnie zawsze jest to ale
Klodi
Witam wszystkich wlasnie dolaczylem do waszego forum.
TDI to bajka wez wirow w zbiorniku
MichalK
Cze Klodi !
Milego forumowania i gratulacje posiadania turboobory
Pozdr. MichalK
Klodi
Turbo rozumiem ale co do tej obory to jakos nie do konca.
Milo mi
Rogal
CYTAT("KlodiOctavia":mt2ycqb7)
Turbo rozumiem ale co do tej obory to jakos nie do konca.
Milo mi


Turbognój,turboobora-to dosyć często stosowane na tym forum określenia samochodu na ON z turbodoładowaniem

Jakbyś znał historię tej nazwy to byś zrobił tak:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.