Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czym zakleić TIPa?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
nba
Kupiłem silikonowego TIPa do 1.8t AUM i mam duże problemy z montażem, bo jest tam mega ciasno i przeszkadza dolny króciec przy turbo, do którego wchodzi wężyk od combi valve. Ogólnie całe SAI i combi valve mam zamiar wywalić, więc ten króciec nie będzie mi do niczego potrzebny i mam zamiar go uciąć żeby ułatwić sobie montaż TIPa. Pytanie czy zakleić tą dziurę co zostanie w TIPie?
Mis
Skrócić niepotrzebny króciec i wsadzić tam śrubkę, którą obejmie TIP i złapać opaską.
flapjck1
Albo bardziej fachowo - wytoczyć odpowiedni korek i opaska smile.gif
nba
Już to skróciłem na tyle żeby to chwycic obejmą, ale dalej są problemy dlatego myślałem raczej o klejeniu albo wulkanizowaniu.
Mis
Kup innego TIPa.
CZUCZU
Korek z czegokolwiek w środek, silikonowy kaptur na zewnątrz i opaska...
16vg60
Na tipie łata do opoon obleci jesli musi tak byc

Lata temu przetarl mi sie waz między kompresorem a ic w golfie g60
Z zamiennika nie do dostania na tamte lata,kształt i dwie rozne srednice na wyjsciu i wejsciu nie pozwalał na dobranie z czegosc innego
Dalem taka łate,okrecilem pałer tejpem biggrin.gif i pamietam ze przejadzilem z miesiac czasu na booscie 1.5b az gdzies na allegro zdybalem uzywany, ori waz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.