Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: CLA 45 AMG 2014 problem
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
Krysamg
Witam wszystkich forumowiczów,


Jestem szczęśliwym posiadaczem Mercedesa CLA 45 AMG z 2014 roku, silnik 360 konny, przebieg 102k km.
Ostatnio po naprawie po małej przycierce mojej partnerki miałem dwie dziwne sytuacje, a mianowicie auto kręciło mi wysokie obroty, a nie przyspieszało. Zatrzymywałem się na bok, gasiłem auto, wyjąlem kluczyk i po kolejnym odpaleniu auto śmigało jak wściekłe. Czy miał ktoś podobno problem?

Dodam tylko, że skrzynia nie szarpie, nie słychać żadnych stuków, puków (jedynie podczas redukcji, ale slyszałem, że to normalne w tej skrzyni). Jedyne co to zbliższa się za 8k km wymiana oleju w skrzyni. (mógłby ktoś polecić jaki olej i ile się wlewa do skrzyni?), auto nie wyświetla żadnych błędów.


Bardzo dziękuję za pomoc!
AlMastar
Nie miałeś wrażenia że turbo nie działa ? też mi się tak zrobiło raz czy dwa - nie było czuć turbo - po zgaszeniu i odpaleniu wszystko wracało do normy
Krysamg
Miałem takie wrażenie, ale znowu mechanicy mówili, że jak turbo nie działa to nie powinien w ogóle obrotów kręcić, więc trochę zgłupiałem smile.gif
elspasoo
Samochód wchodzi w tryb awaryjny, skoro resetuje po restarcie to pewnie jakaś pierdoła. Musisz podpiąć pod SD i sprawdzić.
Krysamg
Dziękuję za odpowiedź.

Cóż, więc udam się do mechanika podpiąć kompa.

Już się bałem, że to coś może być ze skrzynią...
ingrqm
Witam,

Również jestem szczęśliwym posiadaczem Mercedesa CLA 45 AMG z 2014 roku, silnik 360 konny, przebieg 107k km.

Chciałbym odświeżyć wątek. Czy wiadomo jaki konkretnie występował problem?
To była kwestia czujnika czy turbo? Jak tak to jakiego czujnika?

U mnie ostatnio problem ten mocno się nasilił i dosyć często przy dużych prędkościach wchodzi mi w tryb awaryjny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.