Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Moduł zmieniajacy sygnał z czujnika ABS na sygnał prędkości
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
DEMISS
Panowie czy ogarnia ktoś w tym kraju moduły które konwertuja sygnał z abs na vss pod sterownik lub licznik elektroniczny.
Jestem po swapie r32 do golfa mk2 i licznik mam z corrado. Niestety w r32 wszystko lata po canie i nie ma skąd wziąć sygnału prędkości. Skrzynia 02q brak czujnika.
tomeczekcbr
trzeba by ustalic ile impulsow na kilometr potrzebują zegary a ile zebow ma koronka absu bo taką chociaż w jednym kole będziesz potrzebował. co przy obwodzie koła da ilosc zebow na kilometr przejechanego przez koło. z tego bedizemy wiedzieli jaka ma być "przekładnia" tego urzadzenia.
Bugalon
W kraju to nie znam nikogo, ale gotowca do podłączenia możesz kupić (kalibrowalnego pod dowolne koło itp). Tanie to nie jest ale działać będzie

https://mapdccd.com/vss.html

Zibi122
Możesz użyć DET2 lub DET3 do tego wykorzystując freq in i freq out.
jagus
SpeedoHealer v4 nie zadziała?
BeeMiX
W Suprach używają tego http://www.dakotadigital.com/index.cfm/pag...=126/prd126.htm
telewizoor
Mogę Ci zrobić urządzenie które prędkość z CANa zmieni na sygnał cyfrowy o proporcjonalnej częstotliwości
pytanie tylko czy licnzik to łyknie.. ale myslę że tak
samul2
CYTAT(telewizoor @ Tue, 23 Jul 2019 - 12:48) *
Mogę Ci zrobić urządzenie które prędkość z CANa zmieni na sygnał cyfrowy o proporcjonalnej częstotliwości
pytanie tylko czy licnzik to łyknie.. ale myslę że tak


A na odwrót potrafisz? Ja potrzebuję sygnał z impulsatora skonwertować na ramkę CAN.
telewizoor
Myślę że tak, odezwij się na PW smile.gif
DEMISS
Gotowe urządzenia, wiem że są za chore pieniądze.

A skad będzie prędkość z cana?
BeeMiX
Kurde coś co by po CANie wysylalo sygnal predkosci to nawet mnie by interesowalo. Można zwolnić jedno wejście z EMU. A jak jeszcze moglo by dzialac w dwie strony i CAN zmienialo w czestotliwosciowe na zegary to wogole sztos smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.