Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Vr6 turbo chłodzenie
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
vwcaddypower
Witam mam uturbione vr6 12v mam założone 2 chłodnice wody jedna costumowa druga normalna problem tego typu że po normalnym dogrzaniu silnika i po przeciagnieciu parę razy po obrotach temp sięga powyżej 100 stopni. Tak samo jazda autostrada z prędkością około 170 km/h na 6 biegu po paru kil temp idzie ostro w gore
kamil7s
Zbyt mało wydajne chłodnice i niedługo uszkodzi uszczelkę/głowice. Nie cierpię starych 6cyl 12v o dużej pojemności, może nie zdarzało się to często ale trafiłem na wszystkie wady takich silników. Jak czytam twój przypadek to mi się przypomina ta wychylająca wskazówka i jazda 100kmh autostrada bo inaczej się nie dało.

Oczywiście czystość układu sprawdzona, nic nie blokuje pełnego otwarcia termostatu, pompa wody sprawna, łopatki całe ?
Taka wskazówka - dla świetego spokoju ja zawsze zalewam układ płynem prestone/motocyklowym bo najgorzej jak zaczyna się gotować.
Maxim555
Może wrzuć schemat jak masz to połączone.
vwcaddypower
Dzięki za info będę musiał sprawdzić termostat i resztę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.