Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mazda 3 2.2 diesel
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
kinol28
Witam. Kupiłem mazde 3 2.2 diesel rocznik 2016. Chciałbym ją podkręcić od środka zachowując wygląd fabryczny od zewnątrz oraz wyciszyć... ale niewiem od czego zacząć. Mieszkam w Irlandii takze prosił bym o jakieś porady co kupić (sam wymienię, dołożę).
Proszę o porady co kupić i gdzie
Dziękuję i pozdrawiam.
done4
Kup inne auto.
Pozdrawiam.
kinol28
CYTAT(done4 @ Sun, 16 Jun 2019 - 12:29) *
Kup inne auto.
Pozdrawiam.



niby czemu ?
M4C13K
Inne auto będzie lepsze na szybkość... A jeśli w ogóle zaczniesz to i skończysz zapewne na remapie, wiec ten temat zbadaj.
kinol28
Auta nie zmienię bo dopiero kupiłem na remapie to zdobędę koło 190-210koni. Pytanie czy coś więcej ten silnik pociągnie. Jeśli nie to na tym zakończę. Jeśli pociągnie więcej to od czego zacząć
iktorn92
Raczej nie pociągnie wiecej, nie wiem jaki masz przebieg, zajrzałbym do rozrządu(koniecznie), dpfu i panewek to znane bolączki R2AA, a no i częsta wymiana oleju. Jeśli chcesz coś dłubać to kup mps'a, chociaż czytając forum w tym budżecie na pewno znajdziesz lepsze i podatniejsze na tuning auto w tej kasie. Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.