Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 1.8t AJL Pęknięty tłok
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
dawid221
witam
Panowie ostatnio przytrafila sie taka sytuacja ze podczas ruszenia ze świateł coś strzeliło po rozebraniu okazało się ze posypał się tłok mowie dobra zdarza się wmawiałem sobie ze musiałem mieć pecha blok cały reszta też w dobrym stanie więc postanowiłem reanimować tak więc blok,glowica poszła do roboty wszystkie części kupione no więc biorę się za składanie i tu trochę się zaniepokoiłem bo pomyłem wszystkie tłoki i okazało się ze każdy tłok ma pęknięcia w tym samym miejscu co rozleciał się tamten i tu zaczyna się moje pytanie do was co mogło się do tego przyczynić bo pieniędzy będzie trochę wpakowane a boje się ze sytuacja się powtórzy .
Silnik 1.8t AJL moc nieznana możliwe ze jakaś mapa kiedyś była robiona ale to nie za mojej kadencji i nie za poprzedniego właściciela tak wiec samochód zrobił na niej grubo ponad 100 tyś i nigdy nic się nie działo

_adams_
Pokaż zdjęcie głowicy i gładzi cylindrów.

Naprawa tego na nowych gratach jest bez sensu. Kupuj silnik używany.
dawid221
CYTAT(_adams_ @ Thu, 06 Jun 2019 - 07:21) *
Pokaż zdjęcie głowicy i gładzi cylindrów.

Naprawa tego na nowych gratach jest bez sensu. Kupuj silnik używany.

Nie ma co wrzucać zdjęć blok został nienaruszony poszedł do sprawdzenia został pomierzony i przedhonowany nie ma uszkodzeń
Głowica tak samo jedynie prowadnice zaworowe były do wymiany i gniazda zostały dotarte bo lekko puszczały ale nie były ani powypalane ani nic z tych rzeczy
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.