Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: chłodnica paliwa pod autem
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
Dred
Poszukuję chłodnicy paliwa z wejściem wyjściem 8mm. Taką , którą można zamontować pod autem.
Orientuje się ktoś z czego można dobrać lub najlepiej podać nr katalogowy?

Z góry dzięki za pomoc.
Dred
Masz pewność, że wejście i wyjście ma 8 lub więcej mm? Jeśli nie to jest to tak samo przydatne jak śnieg w lipcu.
flapjck1
Patent do jakiegos wyczynowego auta na 1/4?

Kiedys ludzie radzili sobie tak ze robili zbiornik ze spirala zasypywany suchym lodem - schladza perfekto - minus ze trzeba uzupelniac smile.gif
Dred
Patent na tor. Na 1/4 by sie tak nie zgrzalo. Jak upalasz auto kilkanascie okrazen gdzie temp w cieniu siega 35 stopni to juz zaczyna byc goraco.
Mis
Przewody w TDI przy filtrze paliwa mają 8mm, więc chłodnica będzie miała podobne wymiary, ale na szybkozłączki.

To taki problem podjechać na złom i zmierzyć suwmiarką albo zamówić taką chłodnicę nową do motoryzacyjnego i sobie zmierzyć?
Dred
Właśnie chodzi o to, że podobne, a potrzebuje konkretów. Nie mogę pozwolić sobie na zwężkę.
Jakbym miał czas to bym podjechał i sobie zmierzył. Widocznie nie mogę skoro tutaj pytam.
flapjck1
CYTAT(Dred @ Thu, 30 May 2019 - 13:08) *
Patent na tor. Na 1/4 by sie tak nie zgrzalo. Jak upalasz auto kilkanascie okrazen gdzie temp w cieniu siega 35 stopni to juz zaczyna byc goraco.



zbiornik circa 2litry "lodowki" z suchego loduimho by wystarczyl
Dred
Chłodnica jest o tyle lepsza, że jest bezobsługowa.
Z lodem to muszę sprawdzać co jakiś czas.
Przy chłodnicy mam to z głowy, dlatego wybór padł na nią.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.