Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Adaptory do zacisków.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
mek1
Witam,
Czy jest jakaś firma w 3city lub w okolicach Olsztyna, która ogarnie mo adaptory do zamocowania 4ro tłoków?
Dzięki.
kkkacper
https://www.facebook.com/MatigMetalFabrication/
mek1
Matig odpada, nie mam zbyt miłych wspomnień po ostatnim. Próbowałem kontaktować się z K-System ale tylko odczytują wiadomości a nic nie odpiują...
WojtasTaba
A masz projekt?
mek1
Mam auto i zacisk, jak bym miał projekt to raczej by nie było problemu z wykonaniem adaptora. Nie rozumiem postawy K-System bo mają oni zestaw, który do mojego auta pasuje na 99% a kontakt zerowy.
P@bLO
To zadzwoń a nie "fejsbuki, mesendżery" tylko.
mek1
Chyba w parapet... nigdzie nie ma podanego numeru telefonu..
marcin137
Prosty z lasera czy trzeba coś frezować?do jakiego auta? Jestem z Olsztyna, podrzucisz zwrotnice zacisk i tarcze to mogę Ci zrobic smile.gif
mek1
CYTAT(marcin137 @ Tue, 28 May 2019 - 09:03) *
Prosty z lasera czy trzeba coś frezować?do jakiego auta? Jestem z Olsztyna, podrzucisz zwrotnice zacisk i tarcze to mogę Ci zrobic smile.gif

Dzięki ale już ogarnięte. Temat do zamknięcia.
bolus1
to pochwal się kto ogarnął.. poleć wink.gif
mek1
CYTAT(bolus1 @ Wed, 29 May 2019 - 19:07) *
to pochwal się kto ogarnął.. poleć wink.gif

K-System wreszcie się odezwał. Ponoć mieli przerwę/urlop, nie ważne wink.gif W sierpniu jadę na przymiarkę i ewentualne dopasowanie/zrobienie nowych adaptorów. Postaram się założyć temat z autem i tutaj na forum także poinformuję jak to wszystko poszło.
prekursor
Adapter.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.