Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Schrick vs Catcams
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
.wide
Cześć,

Porównując wyłącznie jakość/trwałość - co będzie lepszym wyborem w przypadku wałków pod mechanikę?

Pozdrawiam
kidzio_r5gtt
to zależy co z czym porównujesz. są różne modele np. odlewane i stalowe. Jeżeli rozważasz tylko stalowe to trzeba pamiętać że popychacze muszą być bardzo dobrej jakości itd.
.wide
Interesują mnie odlewane wersje.
kidzio_r5gtt
no to jeżeli odlewy to chyba tylko CatCams zostaje bo Schrick ma już chyba wszystko stalowe.
.wide
Schrick potwierdził mi, ze wałek jest odlewany.
Jak to rzutuje na sprawę?
kidzio_r5gtt
a co to za auto?
GrzesiekK.
CYTAT(.wide @ Sat, 25 May 2019 - 08:15) *
Schrick potwierdził mi, ze wałek jest odlewany.
Jak to rzutuje na sprawę?



Myślę, że jest duża szansa, że używają tych samych surowych odlewów wałków, co reszta wiodących producentów w EU. Dla przykładu odlewane wałki PiperCams i CatCams są na surówkach z tej samej odlewni wykonywane.
.wide
CYTAT(kidzio_r5gtt @ Sat, 25 May 2019 - 08:29) *
a co to za auto?

Silnik to 2.0 16V o oznaczeniu ABF.

CYTAT(GrzesiekK. @ Sat, 25 May 2019 - 08:30) *
Myślę, że jest duża szansa, że używają tych samych surowych odlewów wałków, co reszta wiodących producentów w EU. Dla przykładu odlewane wałki PiperCams i CatCams są na surówkach z tej samej odlewni wykonywane.

Niestety w tej materii nie mam żadnego doświadczenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.