Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nowe Megane RS Trophy-R
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
Honada
Może warto założyć coś w stylu dawnego tematu o RS-ie poprzedniej generacji.
Trophy-R pojawi się w Monaco na GP. Na dzień dzisiejszy najszybsze auto FWD na Nordschleife.

http://dailydriver.pl/nowosci/wydarzenia/r...rd-nurburgring/

Tommo
Niesamowicie szybki.
rwtnt
Hmm niecałe 4 sekundy auto ma zawieszenie ohlinsa, carbonowe felgi, ceramiczne hamulce, klatka + redukcja wagi o 130kg. Ciekawe jaki wynik zrobiłaby honda na podobnym setupie i masie.
Bio
Tor jest wilgotnawy jeśli dobrze widzę?
MisioLBN
Jakoś ta nowa RSa mi nie leży... Mieli świetne 2.0T które można było dalej rozwijać to wsadzili 1.8T, a sam samochód troche udomowili... Miałem okazje przejechać się III RS i to był na prawde samochód gotowy wjechać na tor prosto z salonu.
QbaqBA
A na Ringu się czasem w kilku zakrętach ostatnio nawierzchnia nie zmieniła przypadkiem?
Kras
Zeby na kilku - ponad 2km w sumie i to w newralgicznych sekcjach. Plus garby wyrownane. Mischa w ktoryms swoim filmie nie mogl uwierzyc jaka roznica w przyczepnosci.
Honada
Pewnie Honda jeszcze raz spróbuje odzyskać tytuł. Ja licze na to, że Trophy-R będzie zupełnie inne zwykłe RS i będzie miało tę sportową iskrę. Bo póki co, trochę rozczarowuje. Zwłaszcza, że jak wsiadasz w Fieste ST to masz wrażenie, że na tle Meganki to jest wyścigówka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.