Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Muzyka do auta
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
SONIC
Jak w temacie moze powrzucacie ulubione kawalki albo skladanki do szybszej jazdy ?
Raceboy
Głównie Boys i 'Jesteś szalona', do tego Popek i Gang Albanii, czasem tło z Oktoberfest 1999, zdarza się też Era i 'Ameno' zmiksowane przez Dj'a Pieluche.
Wombat
A miłość w zakopanym? Nóżka sama chozi..
scorpio_24
Jeżeli chodzi o kasety to u mnie na wieczność gra Shazza. Polecam.
Bierz co chcesz
Aval
CYTAT(Raceboy @ Thu, 25 Apr 2019 - 09:34) *
Głównie Boys i 'Jesteś szalona', do tego Popek i Gang Albanii, czasem tło z Oktoberfest 1999, zdarza się też Era i 'Ameno' zmiksowane przez Dj'a Pieluche.


Zapomniałeś o składankach best of Sunrise Festival
burski
Darude Sandstorm.

Pomogłem?
QbaqBA
CYTAT(burski @ Thu, 25 Apr 2019 - 11:32) *
Darude Sandstorm.

Pomogłem?



Jak byłem szczylem i puszczałem w samochodzie ten kawałek to prędkość podróżna (ojciec za kierownicą) wzrastała o 20 km/h biggrin.gif
TeddyBear
CYTAT(QbaqBA @ Thu, 25 Apr 2019 - 12:53) *
Jak byłem szczylem i puszczałem w samochodzie ten kawałek to prędkość podróżna (ojciec za kierownicą) wzrastała o 20 km/h biggrin.gif


Aż mi się przypomniało Mielno rok 2000 i mój pierwszy wypad samochodem na wakacje po zrobieniu prawka. W123 300D, piekielna moc !!! To była zabawa, to były czasy tongue.gif



I ta kOOmóra !!!



Manieczki biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

https://www.youtube.com/watch?v=GBzleIN18k8

She'll expose you, when she knows you ...

Jezu, dobra bo odleciałem ...
SONIC
Wiedzialem ,ze mozna na Was liczyc;)
Terror
zapomnieliście o Dżast fajfie!

https://www.youtube.com/watch?v=PslU4mSCRKg
CZUCZU
Tylko i wyłącznie godzinka karaoke w Radiu Maryja
Joker
CYTAT(SONIC @ Wed, 24 Apr 2019 - 20:40) *
Jak w temacie moze powrzucacie ulubione kawalki albo skladanki do szybszej jazdy ?


w dziale filmy i zdjęcia jest jakiś temat (stary, trzeba odszukać bo dawno nikt nic nie wrzucał)....tam poważnie wrzucało się linki do YT, ale umarło śmiercią naturalną....

Każdy ma inny gust, preferencje itd. także jak Ci każdy playlistę wywali to będziesz siedział tydzień by po tytułach skakać.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.