Witam do sprzedania a4 b5 z 1.8t AEB z 1998r. Auto kupiłem od pierwszego właściciela z niemiec w 2016r. aktualny przebieg 292k km. Auto było do końca serwisowane w Niemczech posiadam książkę serwisową i wydruki z badań spalin i z przeglądu więc przebieg na 90% prawdziwy. Przez te 3 lata przejechałem 12k km w międzyczasie przez te 3 lata co było robione:

turbo strona gorąca k03s, wymianione żeliwo na nowe z k03s, strona zimna k03 tfsi, moce 220-240KM (1400zł)
łancuch febi z napinaczem febi (450zł)
komplety rozrząd z napinaczem hydraulicznym + pompa wody INA SIL (550zł)
nowe rolki paski osprzętu (200zł)
świece NGK (160zł)
akumulator (200zł)
4 nowe cewki beru (400zł)
nowy DV VAICO (120zł)
wtryskiwacze SAAB redtopy (380zł)
nowy regulator ciśnienia paliwa (110zł)
nowa pompa paliwa MAGNETI (220zł)
nowy IC NRF (220zł)
wymieniona nagrzewnia NRF (60zł)
nowa sonda BOSCH (220zł)
nowa pompa oleju KOLBENSHNIDT (250zł)
DP (350zł)
wymieniona przekładnia z KOYO na ZF stara się rozszczelniła wymienione drążki wewnętrzne na nowe (400 zł)
przepływomierz bosch (330zł)
tłunik dragań cały z rurą (120zł)
n75 z opla 2.0t (100zł)
tarcze klocki tył z łożyskami (400zł?)

Przez ostatnie 3 lata włożyłem około 7k samych części bez uszczelek i uszczelniaczy które wymieniałem oraz częsci eksploatacyjnych, nie liczę oczywiście roboty bo wszystko w aucie robiłem sam włącznie z softem. W aucie zmieniłem sterownik na me 7.5 z AWT, dla zainteresowanych udostępnię logi z me7logger. Stan blacharki uważam za dobry auto ma 2 bomble na drzwiach kierowcy i jeden na tylnych prawych, reszta auto raczej bez rdzy, wizualnie wygląda ok jak na ten wiek.

Teraz co jest do zrobienia:

FIS moge dołożyć mam kupiony
pewnie hamulce przód będą do roboty bo czasami piszczą i miały ranty jak ostatnio do nich zaglądałem
podgrzewanie fotela kierowcy, grzeje bardzo mocno w jednym miejscu tylko
tłumik środkowy rozwarstwił się więc raczej do wymiany ale jeszcze nie pierdzi
któraś poduszka bo trochę buja silnikiem
kończą się szczotki na wiatraku elektrycznym od klimy więc przed sezonem trzeba by było go wymienić

W aucie są amatorsko przyciemnione szyby tylne, potrzebowałem jak woziłem dzieciaka więc raczej do zdarcia bo jest sporo bombli, wypadało by założyć centralkę do centralnego zamka bo jest tylko z kluczyka wyposażenie jak na zdjęciach, auto do obejrzenia w okolicach słupcy (wielkopolska) tel 691413996. Przegląd i ubezpieczenie do września.

Cena 8500 do negocjacji

album wiecej zdjec