Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sprawdzenie auta przed zakupem - Niemcy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
HMP_inc
Czy na terenie Niemiec działa firma podobna do autotesto? Normalnie wpłacam online 100-200€, a ich pracownik zdalnie sprawdzi auto. Chodzi mi o wstępna weryfikację czy w ogóle warto się autem interesować. Fura stoi w komisie pod Stuttgartem dokładnie Rauenberg. Ew moze macie namiar na Polaka z tych rejonów który para się taką robotą? Mam dwa namiary ale z innych rejonów Niemiec. Odpada.
skrzatbz
Siema, jestem własnie w Lahr/Schwarzwald. Będę wracał w następną niedziele do PL, jeszcze nie wiem czy przez Stuttgart, ale gdybym wracał tamtędy to mogę sprawdzić. Będę dawał znać bliżej weekendu.
HMP_inc
Dzięki za propozycję, ale już sprzedane. Jednak pytanie z tematu aktualne..
skrzatbz
jak będzie coś po drodze do Krakowa z Lahr to mogę sprawdzić smile.gif
Damzzii
Dekra na pewno sprawdza. W Polsce kosztuje to 500 czy 600 zł, masz pełny opis, ponad 100 zdjęć, pomiar miernikiem itd.
Niestety do końca bym temu nie ufał, "rzeczoznawcy" to często osoby przypadkowe i piszą głupoty, nic nie zastąpi osobistych oględzin.
siwy_
Sprzedawałem ostatnio GTIka i pisał do mnie gość zy zgodzę się na oględziny przez rzeczoznawcę z autotesto. Oczywiście zgodziłem się bo nie miałem nic do ukrycia i byłem ciekawy jak wyglądają takie oględziny. Niestety kupujący nie podjął dalej tematu ale że byłem ciekawy jak to wygląda to poszukalem w necie materiałów z oględzin i tak jak kolega wyżej pisze - nie ufalbym im za bardzo. Takie to schematyczne i "fachowe" jakbym czytał rzeczoznawców z PZU...
Dużo jeżdżę po Niemczech- daj znać jakie miasta jeszcze Cię interesują to napiszę jeśli będę w pobliżu. No i jakie auto? Często z nudów zwiedzam przydrożne komisy- jak wpadnie mi w oko coś ciekawego to dam cyne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.