Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wypożyczenie auta sportowego
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
burski
Czy ktoś ma doświadczenie z warszawskimi firmami?
Polecacie którąś?
Dla mnie ważna oczywiście cena, ale też normalny odbiór auta, żeby mi nikt nie wmawiał uszkodzeń, których nie zrobiłem etc. Potrzebny też spory limit kilometrów - ok. 3000 na 3 doby.

Nie chodzi o klasę Ferrari, Lambo, Porsche, tylko bardziej Abarth 124, Mazda MX-5 itp.
Pancin
Jak chciałbyś M2 albo A45 AMG, to kolega z Kielc wypożycza. http://wezmnienator.pl/
Grabekwwy
mój znajomy rs3 nowe wypożycza
Sikor44
M2 niebieskie od mojego bliskiego kolegi (wypożyczalnia, która dawała auto Kicksterowi do zrobienia materiału), temat 100% pewny, Wawa. Zainteresowany?
Tom-Lee
Czytac 'umiejom'?

"Nie chodzi o klasę Ferrari, Lambo, Porsche, tylko bardziej Abarth 124, Mazda MX-5 itp."
swirlization
zalezy, jaki masz budzet, ale polecam Car4Vip, Cargarden, Wypozyczalnia aut premium. Chlopaki mieli Caymana S, 718 i pare innych fajnych aut z tego, co pamietam smile.gif
burski
swirlization, korzystałeś z tych firm? Nie było problemów?

swirlization
tak, z Car4Vip i Cargarden wielokrotnie i nigdy zadnych problemow wink.gif Raz zdarzylo mi sie oddac auto z ryskami na lusterku, ktos na parkingu nie patrzyl i przerysowal mi obudowe, w Car4Vip nie robili klopotu. Ogolnie super podejscie do klienta, takze w szczegolnosci Car4Vip i Cargarden moge polecic z czystym sumieniem smile.gif Z Wypozyczalni korzystalem tylko raz i tez nie mialem problemow przy zwrocie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.