Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: przepustnica wydechu vw sterowanie
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
agressor
Forumowicze,
chcę zrobić przepustnicę wydechu, ale nie na chińczyku.
Widzę, że w dobrej cenie są od vw np. 1.6 2.0 TDI 5Q0 253 691F.
Złącze ma 6 pin, ale może ktoś z Was podłączył to na krótko,
albo ma jakąś rozpiskę co do czego?

Pozdrawiam
Porszak
Miłeś to w rece, wiesz ile wazy i jaką ma średnicę?
agressor
Nie miałem, a co to pewnie jakiś syf co waży tonę o średnicy 40mm tak?
Porszak
heh, pytam bo nie wiem (bez podtekstów). 40mm może to nie ma bo są jak widziałem na wydechu, nie zadnym by-passie więc mysle ze 50 min, mnie by styknęło, zależy co Ty planujesz.
To majac 5 czy 6 pinów ma jakies tam "zaawansowane" sterownie w porównaniu ze zwykłym elektrozaworem zamknij/otwórz.
agressor
No właśnie i tego się boję, że nie da rady tego ruszyć na zasadzie on/off.
moritz86
Możliwe, że dwa piny PWM, a trzy pozostały coś jak tps do odczytu pozycji. Pokaż linka jakiegoś z tym.
Lino
Ta klapa jest używana do kontroli emisji spalin w tych silnikach i ma czujnik położenia. W razie czego moduł sterujący jest na dwóch śrubach i można niedużym nakładem go niedużym nakładem pracy zastąpić czym innym.
agressor
Dziękuję za informacje Panowie. Muszę to rozważyć, żeby nie wpakować się w jakąś bezsensowną robotę.
Powiem szczerze, że myślałem, że to gotowiec, a przy wymianie modułu to już traci sens.
Czy ktoś z Was używa tych chińczyków? Czytałem ze brzęczą itd. jak to wygląda?
Porszak
Czy ona zamyka sie w pełni czy tylko przymyka?
agressor
Nie mam pojęcia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.