Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tuleje Dartona
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
mariuszl
Witam wszystkich, po dłuższej przerwie od modów planuję budowę trochę szybszego auta. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was zna godny polecenia zakład, który profesjonalnie osadzi tuleje Dartona w bloku alu od volvo b5254t ?
Pozdrawiam Mariusz.
done4
DZIAK Motorsport
A d a m
Taką akcję zrobi Ci większość zakładów, które zajmują się obróbkom metali, w świecie tuningu tuleje Dartona to gruby mod ale w świecie obróbki metali to na prawdę prosta robota.
done4
Mam wątpliwości czy większość zakładów podejmie się osadzenia MID-ów.
mariuszl
Dzięki za odpowiedź, wolę zrobić to u kogoś kto zajmuje się takimi rzeczami i ma doświadczenie niż w pierwszym lepszym zakładzie z obrabiarką cnc. Jeszcze raz dzięki.
Pozdrawiam.
GrzesiekK.
CYTAT(mariuszl @ Sat, 16 Mar 2019 - 20:22) *
Witam wszystkich, po dłuższej przerwie od modów planuję budowę trochę szybszego auta. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z Was zna godny polecenia zakład, który profesjonalnie osadzi tuleje Dartona w bloku alu od volvo b5254t ?
Pozdrawiam Mariusz.



Śmiało walić do Dziak Motorsport, dla nich Dartony to chleb powszedni.
Wojtek
No jednak nie każdy warsztat się podejmie smile.gif a jeśli już to nie będzie gwarancji ze dobrze zrobione. Dać w sprawdzone miejsce.
krzysiek50
Z perspektywy operatora cnc jest to prosta robota, jeśli tylko robisz na świeżej/trzymającej wymiary maszynie, więc możesz pytać po zakładach. A co do pewniaka, to na 100% DZIAK.
KIVI
Jakkolwiek tańszą i równie dobra opcja jest montaz silnika 2.4 z T5 260 koni. Na pewno znosi 450 koni.
btuned
CYTAT(KIVI @ Mon, 18 Mar 2019 - 08:17) *
Jakkolwiek tańszą i równie dobra opcja jest montaz silnika 2.4 z T5 260 koni. Na pewno znosi 450 koni.


Masz, może info ile taki nowszy 2.5t (b5254t3) zniesie bez obawy o pęknięcie tulei ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.