Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Bosch me2.8 clk55amg wykodowanie automatu
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Mercedes AMG
MadeInPoland
Witam, przekładam 5,4 z CLK55 w209 do w203 ze skrzynią manualną. Muszę wykodować skrzynię automatyczną ze sterownika silnika. Ponieważ wóz z przeznaczeniem na ulicę to nie wchodzi w grę EMU, przynajmniej póki jest szansa ogarnąć seryjny sterownik. Niestety w star diagnosis nie potrafię wykodować skrzyni oraz wybieraka. W kodowaniach sterownika me2.8 jest opcja skrzyni automatycznej zmieniam na: NIE ZAMONTOWANA zapisuję, pojawia się komunikat, że zakodowano należycie, po czym wychodzę i wchodzę w kodowanie sterownika na nowo i znowu skrzynia jak i wybierak zaznaczone są jako: ZAMONTOWANA. Ktoś spotkał się z podobnym problemem w SD, że kodowanie niby przechodzi, a nie przechodzi? Jakieś porady odnośnie wykodowania tej skrzyni? Ktoś ogarnie to w inny sposób niż SD?
telewizoor
Hej, potrzebujesz koniecznie zakodować manual czy chodzi raczej o to żeby na ori sterowniku bez automatu auto miało pełną moc i kręciło do końca?
MadeInPoland
Hej, zeby mialo pelna moc i krecilo do konca to priorytet, ale jesli sie da to chce ta skrzynie wykodowac. Teoretycznie moge schowac wybierak gdzies pod maska, ale chcialbym tego uniknac. Czekam wlasnie w MB na jakiegos mega elektryka
telewizoor
Opróżnij skrzynkę to podeślę Ci numer do siebie, coś ogarniemy smile.gif
MadeInPoland
Mam względnie opanowany ten sterownik i jak ktoś będzie miał problem z automatem czy kodowaniem to zapraszam.
ILKU
Hej
Mam ten sam problem.
Podesłał byś mi kontakt do siebie na priv?
Pozdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.