Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: regeneracja pomp hamulcowych
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
agressor
Panowie, poszukuję firmy, która zrobi mi uszczelki
do wyścigowej pompy ham. do motocykla. Producent zrobił luksusowy
zestaw za 140e, ale ja za 70zł mam już wszystko oprócz uszczelek tłoczka.
Czy jest ktoś taki w okolicach Warszawy?


Pozdrawiam
flapjck1
Jak te uszczelniacze brakujące wyglądają?
agressor
Tutaj foty z netu, ten simmering 14x22x3 to mam.
Jedna taka zwykła z kołnierzem, a druga z kołnierzem do połowy.



flapjck1
jedz do carixu na nowolipiu i cos dobierzesz po srednicach bez problemu
agressor
Dzięki za pomoc jutro tam pojadę. Pozdr
agressor
Niestety tam mi nie pomogli, więc jakby ktoś z Was miał jeszcze jakiś pomysł to zapraszam.
Driftman
A Wymiary? Myslisz ze ktos tu jest jasnowidzem ?

Nie rozumiem zakladania podobnych watkow bez podawania np jaki to dokladnie pojazd, urzadzenie czy chociazby te simeringi w ktorm
Miejscu sa zamontowane. Tak to wszystko ma znaczenie. Mowie to jako mechanik maszyn przemyslowych i mechanik samochodowy pasjonat.
agressor
Mi wychodzi, że 10x21x5 mm druga 12x21x5 mm,
ale na pompie jest 20.6 więc sam nie wiem do końca.

Średnica cylindra 20.6mm, więc guma ma pewnie te 21mm
flapjck1
Jak to nie pomogli? Nie mieli nic do takiej srednicy?
agressor
Powiedział, że motocyklowe to inne i jakieś tam pierdoły, że nie mają tego opisanego. W sumie spuścił mnie w kiblu.
flapjck1
Slabo gadales, bierzesz katalog i szukasz czegos co ma takie same srednice, porownujesz do swoich i tyle smile.gif

Co prawda czesto jest tak je w jednym zestawie bedziesz mial jeden uszczelniacz, w drugim kolejny, ale lepiej tak niz nic
Skiba
akurat... bo istnieje tylko jeden rodzaj uszczelniacza w tym rozmiarze..
Dla przykładu rodzaje warg:

Do tego dochodzi rodzaj materiału uszczelniacza, w koncu to płyn hamulcowy i to wyścigowy wiec pewnie pokroju RBF ktory jest mega żrący.

Więc jeśli nie dopasujesz z innej pompy, nie da się powiększyć pod gotowy znany istniejący uszczelniacz z pompy, to bierzesz luksusowy zestaw.
Gdybyś jeszcze chociaz powiedział co to za pompa...
agressor
Pompa to Beringer BR14, oni robią także hamulce dla lotnictwa. Mam już zestaw producenta wypatrzony na ebayu,
ale wczoraj napisałem do PFM z Wyspy Man i oni też mają te uszczelniacze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.