Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: corsa d opc
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > GM Power Corner
darckdraco
Witam
moze ktos mial taki problem a mianowicie
pacjent:
corsa d 1.6 OPC Silnik 211KM (A16LES)
objawy
bak 45 litrow starcza na okolo 200km(tak sie dzieje od 2 tyg) przed robilem srednio na baku 500-600km
jadac do pracy i spowrotem przez 2 dni wskaznik paliwa o 1/4 znika

Pod komputerem op com czysto, pod autem tez sucho.

Moze ktos doradzi co z tym zrobic
torek
Może sonda padła? Nie ma jakiś dodatkowych objawów? Auto zmulone, albo falowanie obrotów?
lumikspl
Z tego co zauważyłem na zimnym silniku śmierdzi paliwem z wydechu ci do mulenia możliwe ze cosik wolniej się rozpędza ale nie goniłem auta autostrada tylko do pracy i do domu wiec dużego porównania nie mam ale jak mówię możliwe ze wolniej się rozpędza
MisioLBN
Sprawdź stan oleju bo moze wtryskiwacz sika ? No i podstawa sprawdzić jak pracuje sonda.
darckdraco
olej odrazu sprawdzilem i olej nie rosnie co do sady pod kompem podaje ze jest w porzadku jak by mi ktos napisal jakie maja byc napiecia na 1 sadzie a jakie na drugiej to bym porownal ze swojimi wynikami co mi komputer podaje
Mis
Soft seria? Kat na miejscu? Ile mierzy maf maksymalnie?
darckdraco
soft nie mam pojecia(2-gim wlascicielem jestem) 2 katy na miejscu
Mis
Mogą być kat zapchane. Możesz przejechać się z odkręconą przednią sondą i odpiętą i zobaczyć czy będzie lepiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.