Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: lekkie lusterko wsteczne
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Albert
Wiem ze niektórzy popukają się w głowę ale zapytam

mam w swoim TTRS 8J wsteczne lusterko które wygląda jak krowa, ciężkie

będę zmieniał przednią szybę bo mam pęknięcie od kamienia, przy okazji chciałbym wymienić lusterko wsteczne

czukam czegoś na tor co bedzie lekkie

jakieś podpowiedzi ?

mam takie

flapjck1
Jak będziesz miał klatkę to widziałem takie szerokie panoramixy a'la ruskie z giełdy przyłapane właśnie do klatki
Albert
Te na przysawke to od wibracji moga odpaść albo sie przestawiać

Klatka jest w planach wiec noze to słuszny trop
akim
pod klatkę to bez problemu

pierwsze z brzegu

https://www.rallynuts.com/racing-mirrors/lo...irror-kits.html

Jak ma być klejone do szyby to może od mitycznego e36?

Kosztuje tyle co nic, waży mało, nie trzęsie się i da się bez problemu na klej do szyb przykleić.
MisioLBN
Lekkie lusterko smile.gif a na początku pisaleś że Audi będzie bez szaleństw tongue.gif

Edit: Pamiętam jak MiP Szukał lekkich wtrysków tongue.gif Niezla gównoburza wtedy była.
chyzio_vr6
A moze po prostu ori lusterko z jakiegoś golasa. Bez sensora, bez czujnika zmierzchu
burski
Tanie, lekkie, uniwersalne, dostępne od ręki w IC:

https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produk...wewnetrzne.html

Stosowane na pierwszy montaż np. do Melexa smile.gif.
MadeInPoland
CYTAT(MisioLBN @ Fri, 08 Feb 2019 - 09:18) *
Edit: Pamiętam jak MiP Szukał lekkich wtrysków tongue.gif Niezla gównoburza wtedy była.


Dobrą masz pamięć. Xsara tutaj mi na forum wróżyli, że nie zejdę poniżej 1000kg w grA, a ostatnie rajdy musiałem jeździć na BK z pełnym zbiornikiem paliwa, żeby nie wyszło na ważeniu poniżej 1000kg. Ziarko do ziarka, ale jak patrzę na to co robi Albert to pierwszy raz widzę, żeby ktoś tak ciosał masę jak powinno się to robić.
Lusterko kabinowe potrzebujesz? Dziwne to trochę.
tonku

Przepraszam.
Nie mogłem się powstrzymać biggrin.gif
SONIC
Lżej nie bedzie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.