Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Katalizator metalowy magnaflow
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
mlody1921
Witam czy katalizator z magnaflow 3" 100cpsi ogarnie - +400koni czy będzie dużą restrykcja ktoś zakładał? Wydech ma wyglądać dp 3" kat 3" dalej " i końcowy komorowy magnaflow 3" 2.0t silnik
moritz86
3 cale na 400 koni? Po co taka rynna.
mlody1921
Po 1 na przyszłość no i to nie przeloty tylko komorowy na końcu też coś przytrzyma
xmaniekx
Komorowy Magnaflow to gnój.
GrzesiekK.
CYTAT(xmaniekx @ Tue, 05 Feb 2019 - 22:44) *
Komorowy Magnaflow to gnój.



+1. Przeloty mają solidne ale komora ehhhhh ..........
mlody1921
Czego co im dolega? Pytam bo niechce żeby auto darlo mi się jak źle, posiadam taki tłumik

https://allegro.pl/oferta/tlumik-magnaflow-...2128-7460799120
moritz86
Puste są w środku i brzęczą strasznie. Duży przelotowy daj ich.
kamilp1908
Też jak kupowałem Magnaflowa to sprzedawca doradził mi przelotowy, a nie komorowy.
kirpek
Katy od magnaflow tez niby szybko umieraja. Za to awg czy tam avg katy kilka osob polecało.
KIVI
AWG na razie działa bez zarzutu w wersji 100 CPSI w dwóch lancerach EVO
deejey!
Masz tłumik z 2 wyjściami/wejściami 2" i jednym wejściem/wyściem 2" a chcesz budować 3" wydech? Zresztą to tłumik przelotowy. Popatrz sobie nawet na google jak wygląda tłumik komorowy...

CYTAT(moritz86 @ Tue, 05 Feb 2019 - 21:49) *
3 cale na 400 koni? Po co taka rynna.


+1
mlody1921
To tylko przykład jak wygląda jedno wejscie 3cale i dwa wyjścia 2,5, ale na zdjeciu widać ze jak sie popatrzy w wejscie 3" to wyjscia widać po pół to 100%komorowy ? komorowy nie powinien inaczej wyglądać to nie jest przelot tylko poprostu z dwoma wyjsciami ? w linku inne zdjecie
mlody1921
Dokładnie ten

https://allegro.pl/oferta/tlumik-magnaflow-...2198-7460797471
burski
Ja tu komorowego nie widzę, ale wiesz:
Zdjęcia poglądowe, cena dotyczy, etc. profesjonalnych sprzedawców z allegro.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.