Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Astra GSi - zawieszenie z regulacją
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > GM Power Corner
emtees
Witajcie, orientuje się ktoś jak wygląda sprawa dostępności regulowanych zawieszeń do Astry F? Obecnie mam Bila B6 i sprężyny Vogtlanda - niby ok, ale czasami fajnie by było mieć możliwość regulacji wysokości, a może i twardości... Są dostępne jakieś zawiechy typu np. KYB AGX czy coś takiego? Czy zostają tylko jakieś protlumy i inne takie za 15k? wink.gif
nomad66
http://www.koni.ie/finder/
jeździłem w innym aucie na koni sport, spora regulacja, fajna praca
emtees
Wygląda to ciekawie - nie wiesz czy są rozbieralne w razie czego?
kris4cars
koni są rozbieralne, ew chyba fk robiło gwint do astry/kadetta. Zawsze można też zrobić customa
emtees
Ok to super, custom też jest opcją. FK raczej jakościowo padaka, ale w sumie jakiś najtańszy używany gwint mógłby posłużyć za bazę dla czegoś lepszego.

Jeszcze pytanie odnośnie Koni - duża różnica między maks miękko a maks twardo?
[Yossarian]
Albo Koni, albo na grubo w Protlumy itp. niestety do Astry F jest bieda z budżetowym zawieszeniem, które by się nadawało do szybkiej jazdy.

Chyba GAZ Shocks coś mają, ale gdzie to u nas dostać, albo potem serwisować - nie wiem.
emtees
Czyli trzeba polować na Koni i nie marudzić wink.gif Dzięki chłopaki za pomoc - jakbym coś ciekawego jeszcze wynalazł to dam znać wink.gif
flatron66
Podłączę się do tematu. Coilovers firmy BC racing i ISC racing warte coś? Wychodzi nieco ponad 4 tyś za komplet 4x macpherson w obu przypadkach. PS. Ile takie protlumy kosztują?
emtees
Protlumy to jest cenowa masakra biggrin.gif Nie wiem jakie są ceny tych czeskich zawieszeń (HP Sporting), aczkolwiek nie spodziewam się promocji...
[Yossarian]
Protlum tańszy jak kiedyś patrzyłem to był niecałe 9k. Tez z pełną regulacją ponad 10k
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.