Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Który producent daje największy limit kilometrów na gwarancji?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
BartekSz
Który producent daje największy limit kilometrów na gwarancji? Trzeba zakupić auto do latania po trasie, praca-dom-praca, dziennie 150 km wiec rocznie auto zrobi na miekko 40kkm. W VAG ztcp to mozna cos tam dokupic? Koreanczyki itd.?
rex
Chyba więcej niż 120tkm nie ma za bardzo opcji. W seacie mam 4 lata i 120tys.
grale
Hyundai nie daje przypadkiem 5 lat bez limitu kilometrów?
Kras
Te koreanskie gwarancje to trzeba dokladnie studiowac, jest bardzo duzo wylaczen na dalsze lata.
As_
KIA ma 150tys.

przez pierwsze 3 lata bez limitu ...

... z pewnymi wyłączeniami

dobrze to jest pokazane na obrazku: https://www.kia.com/content/dam/kwcms/kme/p...NCYJNA_2018.pdf
flapjck1
CYTAT(As_ @ Mon, 21 Jan 2019 - 14:39) *
KIA ma 150tys.

przez pierwsze 3 lata bez limitu ...

... z pewnymi wyłączeniami

dobrze to jest pokazane na obrazku: https://www.kia.com/content/dam/kwcms/kme/p...NCYJNA_2018.pdf


potwierdzam, naprawiałem kilka razy jakies tematy grubo powyżej 200 tys na gwarancji, i wielokrotnie rozne dziwne tematy tuz przed 150 tys albo tuz przed 7-mioma latami
Rkarcz
VW za 4-5k daje pełną gwarancję na 150 kkm i 5 lat. Na pewno dotyczy to Arteona i Passata. Audi i BMW mają z tego pamiętam 200 kkm i 5 lat. Dodatkowo płatne.
Łukasik
Hjundaj ma 5 lat bez limitu ale nie wiem czy na wszystkie modele.
kompot
Znalazłem ostatnio takie coś PORÓWNYWARKA GWARANCJI
Mis
Wszystko git, ale przy leasingu często są restrykcje.
swirlization
Hyundai 5 lat bez limitu (chyba jako jedyna marka na rynku) - sprawdzalem w zeszlym tygodniu, gdy szukalem auta w leasing wink.gif bez wielkich wylaczen
stef
Tesla na baterie i napęd 8 lat bez limitu wink.gif
Tarantula
Pracuje w aso hyundaia, 5 lat gwarancji bez limitu. U nas wymieni sie prawie wszystko o co klient poprosi, nawet jezeli czasami widac ze sam cos rozwalil. W porownaniu do vag w ktorym tez pracowalem to nie do pomyslenia. Auta firmowe,
Np h350 maja 2 lub 3 lata gwarancji z tego co pamietam. Na baterie 2 lata gwarancji. Pzdr
kosmita
W hybrydowych toyotach i lexach masz gwarancję na baterię i chyba układ hybrydowy do 10 lat pod warunkiem, że zrobisz w ASO raz do roku sprawdzenie układu.
Tarantula
Co ciekawe ostatnio na szkoleniu mowili ze hyundai uzna gwarancje nawet jesli auto bylo serwisowane poza aso hyundaia. Wystarczy faktura z danego warsztatu i faktura za orginalne czesci hyundaia ktore dany warsztat uzyl do serwisu. Osobiscie nie probowalem wink.gif
kompot
Z tego co wiem to nie jest wybór OEMów, tylko tak stanowi prawo - info z salonu, nie sprawdzałem.
Bio
CYTAT(kompot @ Tue, 22 Jan 2019 - 22:45) *
Z tego co wiem to nie jest wybór OEMów, tylko tak stanowi prawo - info z salonu, nie sprawdzałem.

było coś takiego.

Ogólnie jak użytkownik udowodnił, że robił przegląd na częściach o specyfikacji wymaganej przez producenta, przegląd nie musi być wykonywany w ASO. Tylko w razie problemów z wozem, segregator fakturek na wszystko (albo na fakturce za przegląd łądnie opisane wszystkie części i płyny) i gotowe.
Patry
Z ciekawostek Toyota daje na model Proace gwarancje 3 lata lub 1.000.000 (milion) kilometrów rolleyes.gif

https://pdf.sites.toyota.pl/gwarancja_pro.pdf
flapjck1
CYTAT(kompot @ Tue, 22 Jan 2019 - 22:45) *
Z tego co wiem to nie jest wybór OEMów, tylko tak stanowi prawo - info z salonu, nie sprawdzałem.


tak masz racje, idz powiedz to w jakimkolwiek serwisie grupy VW smile.gif
kompot
CYTAT(flapjck1 @ Wed, 23 Jan 2019 - 09:39) *
tak masz racje, idz powiedz to w jakimkolwiek serwisie grupy VW smile.gif

Wiem, rozumiem, ale ZTCP tak stanowi prawo. Wyegzekwowanie to wówczas kwestia czasu/wysiłku/inwestycji w prawnika.
jankes6
W citroenie np. Bez problemu 7znaja gwarancje jesli serwisujesz poza aso i masz faktury za robocizne i graty..wiem bo korzystalem osobiscie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.