Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prasowanie mechanizmu różnicowego - wieniec
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
daroot
Ktoś poleci zakład który zaprasuje nowy wieniec na mechanizmie różnicowym, do tego obspawa ? Oczywiście stary wieniec też trzeba zrzucić.
Zakładam że trzeba mechanizm zmrozić, a sam wieniec rozgrzać. Czy tak się to robi?


Obojętnie gdzie w PL, wiadomo - wysyłka.
CZUCZU
Słuchaj w Polsce masz super fachowca który ogarnia skrzynie Renault. MAXI RENAULT KRAKÓW, znajdzoesz ich w google i na fb. Straciłem dużo kasy na takich którzy krzywo wspawali wieniec. Powołaj się na mnie jakby co.
daroot
Dzięki Czuczu - spróbuję do nich uderzyć. Jak widzisz, nie odpuszczam tematu 4.5 w clio.
MadeInPoland
Co Ty chcesz tam spawać?
CZUCZU
W fiatach i renault spawasz. Jak tego nie zrobisz to przy mocnym upalaniu potrafi obrócić się wieniec, który nie jest przykręcany
MadeInPoland
Jaka jest średnica pasowania? W skrzyni mercedesa cały napęd walka pośredniego mnożony x 1.5 jest przenoszony na wałek pośredni kołem pasowanym bez wielowypustu na średnicy 44mm. W skrzyniach vw podobnie. W serii to też spawane?
CZUCZU
W serii jest pasowanie ciasne, ale robi się to profilaktycznie do sportu, przy dorabianych głównych prawie zawsze. Cieszę się Daroo że pomogłem.
MadeInPoland
Niezle druciarstwo. Spawanie hartowanego materiału, dobre, Haha.
CZUCZU
Zapytaj swojego kolegi co się działo gdy nie spawał swoich przełożeń. Mojemu koledze 5.25 obróciło się, a tak mamy święty spokój.
MadeInPoland
Nie muszę pytać co się dzieje przy zepsutym pasowaniu bo to oczywiste. Jeśli spawa przełożenie do dyfra to drutuje i tyle w temacie. Ciekawe czy renault sport homologowane też spawa. Nie kochają św spokoju?
moritz86
To samo w pugach skrzyniach MA, trzeba przyłapać spawem, bo potrafi serie obrócić. Przecież nie spawasz tego na zębach.
CZUCZU
Nie drąż Doktor się wydoktoryzuje znowu..
Slawo2000
Faktem jest, że albo mamy połączenie spawane albo skurczowe. Nie powinno się spawać elementów, które są połączone skurczowo.
MadeInPoland
Tak już jest problem z brakiem argumentów na poparcie druciarstwa to się mnie atakuje. Zamiast podziękować i ruszyć glowa jak to można bez drutowania dodatkowo zabezpieczyć to atak. Spawajcie sobie, kto ma rozum zabezpiecza inaczej, ale z oczywistych względów druciarstwo nie jest domena fachowcow.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.