Witam,

Na sprzedaż prawdziwe "białe kruki" z czeluści mojego garażu, zapraszam więc do zakupu bo takich części do Clio jak ze świecą szukać :

1. Zderzak przód stan bdb. z absorberem :


Cena : 499pln

2. Gwint KW, stan jak na foto smile.gif. Cały zestaw KW poza tylnymi amortyzatorami - są to fabrycznie nowe zamienniki. Idealne zawieszenie na tor/kjs, dużo lepsze od B14 które jest typowo rajdowym zawieszeniem.



Cena : 1399pln

3. Roll'bar K-TEC, porządne spawy, porządny materiał, przemyślana konstrukcja (m.i podparcie/mocowaniem pasów tak żeby uniknąć kompresyjnego złamania kręgosłupa czego często brakuje w tego typu rozwiązaniach). Gotowy do założenia do auta. Stan bdb, posiada jednak parę rys. Zaletą rollbar'a jest to że można swobodnie przekładać go z auta do auta i zamontować go samemu.



Cena : 1399pln

4. Zderzak tył Clio 2 ph1 :



Stan bdb. lakierniczo słaby ale nie jest powichrowany jak większość w okolicy wydechu.

5. Puszka powietrza clio 2 ph1 wraz z filtrem powietrza. Podstawowy mod do clio ph2-3 smile.gif.



Cena : 199pln

6. Mocowanie kubła kierowcy OMP style :



Cena : 300pln

7. Mocowanie kubła pasażera Sparco homologowane :


Cena : 300pln

8. Komplet mocowań = 500zł.

================================================================================
=====

Wysyłka wszystkich części do ustalenia. Zderzaki mogę wysłać, mam opakowanie solidne. Roll'bar tylko odbiór osobisty POZNAŃ.

Zapraszam do zakupu.