Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wtryski 900-1000cc BOSCH
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
P@bLO
Szukam wtrysków 900-1000cc najlepiej standardowa długość, ale short też się nada. Wtyk USCAR (EV6) koniecznie Bosch.
W zestawach deatschwerks występują takie ale brak info dotyczące nr bosch. Ktoś ma jakiś numer?
kkkacper
Koniecznie Bosch, jak ja lubie to wymaganie xD z Boscha masz w tej wydajnosci model z dluga dysza 980cc 0280158040, ale EV1 wiec czeka Cie zmiana wtyczek.. dostepne w wiekszosci sklepow, ktore przyjda Ci do glowy wink.gif
Mis
CYTAT(kkkacper @ Fri, 04 Jan 2019 - 19:28) *
z Boscha masz w tej wydajnosci model z dluga dysza 980cc 0280158040

Polecam je.
P@bLO
One są awaryjnie brane pod uwagę. Ze zmianą wtyczek nie mam problemu bo sam robiłem tą wiązkę, która jest obecnie wink.gif
A co z tą długą fifką? W moim przypadku wejdzie głęboko w kanał :/ jest jakiś adapter na to taki jak np do przedłużania wtrysku krótkiego na zasilaniu?
kkkacper
Mozna zrobic.. jaki problem? W razie potrzeby pisz, ogarniam pod nie takie tulejki wink.gif ja slyszalem raczej dobre opinie akurat o tym modelu..
P@bLO
Dobra to jeszcze jakie wtryski Bosch z wydajnością w okolicach 1200cc wtyk już bez znaczenia. Tak, żeby bio też mogły pryskać
ventil
CYTAT(P@bLO @ Sun, 06 Jan 2019 - 08:17) *
Dobra to jeszcze jakie wtryski Bosch z wydajnością w okolicach 1200cc wtyk już bez znaczenia. Tak, żeby bio też mogły pryskać


0280158827 1600cc - wtryski LPG ale z powodzeniem stosują je do benzyny i E85
0280158827 na E85
P@bLO
Raczej zostanę przy 980cc - lepiej będą rozpylać przy 7 dyszach niż te wszystkie CNG przy 4 z większą wydajnością. Jeszcze w grę wchodzi Lucas 1200cc ale niskoohmowe więc rezystory trzeba dokładać :/ w Hameryce bez problemu bosch przebudowany z wtykami EV6 i wydajnościami 1200cc a w EU brak :/
ventil
W razie czego możesz zastosować adapter EV6 na EV1 lub odwrotnie. Widziałem że są w sprzedaży takie adaptery.
P@bLO
To nie problem z przełożeniem wtyczek lub nawet dorobieniem drugiego modułu tej instalacji wink.gif adapterów już nie chcę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.