Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Designed for speed and performance
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
soltyk
Jakiś czas temu kupiłem podstawkę pod filtr oleju z wyjściem na chłodnicę. Gościu, który zakuwał węże, tyle się z tym brandzlował, że zgubiłem śrubę mocującą podstawkę w gniazdo filtra. Chyba najtańszy sposób to kupić drugą podstawkę, tylko musi być identyczna, bo śruba z D2 jest o 1 cm za krótka. Zapomniałem już co dokładnie kupiłem. Na pudełku pisało Engineered for racing and performance albo coś podobnego. Kto daje takie napisy na pudełkach, nie Turboworks?
MisioLBN
ja tam miałem złą śrubę w zestawie, podjechałem do sklepu z takimi gratami w Lublinie i od reki za 15zł dostałem drugą. To nie jest jakiś ciężko dostepny gips.
soltyk
Etman? ciągle szukam
ptq


z ortem w speed wink.gif

http://mtuning.pl
soltyk
Kurczę, znalazłeś! Pamiętam to pudełko, ten kolor. Stokrotne dzięki.
Z tego co widzę, nie ma już jej w żadnym sklepie.

Misio, miałeś śrubę ze złym gwintem a dobrą długością? Bo wszędzie widać po sklepach krótkie śruby (część gładka z zewnątrz 2 cm) a ja potrzebuje o centymetr dłuższą. Pozostaje mi dorobienie, a to nie będzie proste i tanie.
MisioLBN
CYTAT(soltyk @ Mon, 21 Jan 2019 - 06:38) *
Kurczę, znalazłeś! Pamiętam to pudełko, ten kolor. Stokrotne dzięki.
Z tego co widzę, nie ma już jej w żadnym sklepie.

Misio, miałeś śrubę ze złym gwintem a dobrą długością? Bo wszędzie widać po sklepach krótkie śruby (część gładka z zewnątrz 2 cm) a ja potrzebuje o centymetr dłuższą. Pozostaje mi dorobienie, a to nie będzie proste i tanie.

Ja miałem zły gwint o czym przekonałęm się przy montażu. Podjechałem do Shift R bo samochód rozebrany więc chcialem od ręki jak najszybciej. Wiem że śruba została wyjęta z pudełka od innej podstawki też jakiś typowy chinol.
Grzesi(E30)k
Kolego, EPMAN to brand który kojarzę z aliexpress wink.gif Tam poszukaj
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.