Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Mała fura miejska z pazurem
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
Nando-e28
Witam. Szukam małego autka do miasta. Budżet około 70tys. Wymagania: ma możliwie najlepiej zapitalac. Mała buda mocny silnik. Fura zostanie seryjna także fajnie gdyby miała jakieś sportowe akcenty w serii. Tylko nowe. Pomocy! smile.gif
piwo
https://suzuki.pl/auto/samochody/Swift-Sport
RaNaar
Abarth 500?Albo jednak używane na gwarancji? ;-)
Maciek1234
Opel Adam S - silnik 1,4/150KM, w 70k brutto mieścisz się na spokojnie. I ma sportowe akcenty w serii biggrin.gif
szybciutki
Cześć.

Jeśli dopuszczasz wynajem długoterminowy to mam 120i Mpakiet za 1250 neto.

umowa na dwa lata/o% opłaty wstępnej/limit przebiegu 20 000 rocznie

Dodatkowo płatna polisa i zmówki, serwis w cenie

Pozdr
andorDrakon
Mam do oddania leasing - Fiesta ST 2016 na gwarancji do końca spłat. 870,00 zł netto. Pozostały 24 raty.
bogus122
Ode mnie:
Suzuki Swift - rozważałem to auto (bardzo spodobało się mi oraz mojej dziewczynie się z wyglądu, głównie tył auta robi robotę). Niestety całkowicie nie jedzie. Zmiana biegów też taka sobie, dźwignia chodzi strasznie miękko - jak w 20-letniej E36 - całkowicie bez porównania do aut typu rx-8 czy mx-5. Na plus dość dobre wyposażenie (jak na segment). Cena niestety całkowicie abstrakcyjna - za tyle lepiej szukać jakieś "prawie nowego" Clio RS (obecny model schodzi ze sceny, jest jeszcze w PL trochę demówek i aut, które mają dealerzy)
Clio RS - dużo bardziej "ostre" auto niż Swift. Jedzie całkiem konkretnie. Skrzynia fantastyczna (dłuugo jeżdzę automatami), łopatki fajnie umiejscowione (lepsze niż w Megane) Na minus tragiczne fotele (brak trzymania bocznego). Cena co prawda wyższa (+/- 20 tyś), ale można dość tanio (5K) przedłużyć gwarancję na 5 lat.
Opel Astra - do tego przymierzałem się rok temu. Auto dość spoko (wykonanie, wyposażenie - oczywiście dalej to Opel, więc charakteru nie stwierdzono). W Twoim budżecie może ogarnąłbyś wersję 200km (z manualem, bo automat niestety mocno podbija cenę). Sportowych akcentów brak smile.gif

Stałem ostatnio przed podobnym dylematem - "małe" auto, szybkie - skończyło się na "nagięciu" budżetu i wyborze Megane RS smile.gif
_asmo_
CYTAT(Maciek1234 @ Thu, 27 Dec 2018 - 13:59) *
Opel Adam S - silnik 1,4/150KM, w 70k brutto mieścisz się na spokojnie. I ma sportowe akcenty w serii biggrin.gif


Ktoś coś więcej wie o tym samochodzie?
Mojej kobicie się tez właśnie taki Adam S spodobał wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.