Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wypalenie flasz
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
zwinnyzz
Cześć, poszukuje osoby która wykona dla mnie flansze na kolektor wydechowy. Potrzebuje flansze pod turbo z AMG A45 (Borg Warner B03) oraz flansze do głowicy do hondowskiej d serii (D16Z6). Na zasadzie płacę i ma pasować.
MadeInPoland
Ile płacisz? Mam możliwość wykonania rysunków oraz wypalenia.
zwinnyzz
Wyceń swoją pracę i odezwij się na PW. Flansza pod turbo razem z 'pierścieniem' tak jak jest to fabrycznie w Mercedesie?
MisioLBN
MIP jaka tam cene rzuciłeś ? Pytam z ciekawośći bo mnie za wyciecie woda Flanszy pod Kolektor 10mm nierdzewka, 2 flansze pod turbo TD04 i flansza do spływu oleju z 5mm nierdzewka. Dodam że flansze wyszły krzywe (w sensie banany) i jeszzce ta pod kolektor miała dobrą skazę bo materiał bym gdzieś zajerysowany na 1mm wgłab - coś jak dobrze pamietam 540zł. Jak usłyszalem cene to chciałem już powiedzieć żeby spierda... Bo przed robota nie no panie to nie bedzie dużo... materiał nie jest drogi itd itp... ale cena po robocie bo to maszyna pokaże ile zrobiła. Rzecz jasna czekałem jakieś dobre 3 tyfodnie na flaszne i jedna potem jak sie okazało nie pasowała.
bielawa
MisioLBN - przepłaciłeś i to sporo ;-)
PS. Chyba, że płaciłeś indywidualnie za przygotowanie rysunku każdego z elementów. Z gotowym projektem jest zawsze taniej ;-)
MisioLBN
CYTAT(bielawa @ Thu, 06 Dec 2018 - 11:08) *
MisioLBN - przepłaciłeś i to sporo ;-)
PS. Chyba, że płaciłeś indywidualnie za przygotowanie rysunku każdego z elementów. Z gotowym projektem jest zawsze taniej ;-)

Wiesz co, potem wypalałem laserem gdzie indziej i zapłaciłem grosze... 30zł za flanszę pod TD04
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.