Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Turbo w N46B20
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
RadekUK
Witam. Interesuje mnie uturbienia silnika n46b20. Zwracam się z prośbą o polecenie jakiejś turbiny i innych potrzebnych gratow. Nie interesuje mnie żaden swap. Wszystko wiem na temat tego silnika jego bolaczek itd.
Widziałem ostatnio że k64 coś takiego zbudowalo na podzespołach turbo td04-19t I wtryskach 440. Więcej szczegółów nie udało mi się uzyskać. Ktoś może pomóc mi w wyborze ?
Colin
Interesujesz sie rzeczami, ktore nie sa zadnym problemem - turbo wez takie,m zeby wystarczylo na moce jakie chcesz - mozesz spokojnie brac od td04-16 az po td05-20g, ostatnio modne z a45 amg. Wtryski tez do mocy jaka planujesz - 440 to tak okolice 300KM zaleznie od cisnienia paliwa i elektroniki.
Twoim problemem bedzie valvetronic - tutaj Cie czeka rzezba i pewno bez dolozenia klasycznej przepustnicy sie nie obejdzie. Do tego musisz sie w elektronike pobawic. To sa Twoje problemy.
Turbo i wtryski to max 5min uzywania googla.
Mis
Połowa Walwusiów śmiga w trybie awaryjnym na działającej przepustnicy i podciśnieniu w kolektorze ssącym, więc nie ma aż tak źle. O dziwo jeżdżą całkiem przyzwoicie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.