Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 2.0 CR CFJA z DQ250
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
bolus1
Cześć

Problem mam, skoda 2016r z 2.0 CFJA i DSG nie chce przyjąć Launch controla, Autko po modzie na 210 z zostawieniem ekologi, też soft w skrzyni był ruszany, miało działać LC lecz nie ma, Tuner robił mi to za ładny uśmiech więc nie chce mu specjalnie truć dupy. Mówił że w skrzyni zrobił tak jak zawsze (nie znam się) podejrzewa że coś z silnika może blokować. Chce mieć LC tak po prostu for fun, haldex jest, moment jest to czemu by nie ruszać szybko smile.gif ktoś ma jakieś fajnie podpowiedzi ?
16vg60
Jesli nie chcesz truć ... temu trenerowi to podjedz do innego
Jeden "znany" robil mi dwa sterowniki z r32(lc,aut eco syf) lc bezskutecznie ,a ostatnio sie okazalo jak zalozylismy drugi ster ,ktory leżał jakis czas od tamtej pory niezakladamy/sprawdzany,ze eco syf co miał byc usuniety nie.zostal ,a kase pobral...

Ostatni przypadek to ster z rsa,trzy razy bylo podejscie ,robione "tak jak zawsze" i tez bezskutecznie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.