Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: TTS 8j - remap po dowpipe czy nie?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
nikosnikos
Witam wszystkich! Nie ma to jak 14 lat po rejestracji (nawet avatar się uchował biggrin.gif) napisać pierwszą wiadomość biggrin.gif
A chodzi o następujące - mam zamontowany w aucie (TTS 8j) cat-back Milltek’a 3-calowy - w tej chwili chodzi mi po głowie dołożenie do tego downpipe’a z katalizatorem 200 CPSI (też Milltek). Po ostatnim strojeniu na PB98 auto ma 334KM i 425Nm - zakładam, że downpipe przesunie te wartości w okolice 350/450 - co najmniej biggrin.gif Zależy mi też na bardziej rasowym brzmieniu, ale nie chciałbym, żeby przy normalnej jeździe w trasie ta modyfikacja była uciążliwa dla słuchu. I teraz pytanie - stroić po DP czy nie? Zdania są podzielone...
Leo
wg mnie nie ma po co, chyba, że masz (niestety nie wiem jak w TT to działa) doładowanie na granicy.
rwtnt
Jakie masz mody w aucie ?
nikosnikos
Seryjne wartości 272HP/350Nm przesunięte są na te 334/425 tylko cat-back’iem i programem. Liczę na wspomniene wyżej przyrosty po montażu DP - i na tym kończę upgrade TTS’a.
Albert
wg mnie jak odetkasz wydech to dobrze by było zrobić remap
nikosnikos
No właśnie biggrin.gif Czyli podział zdań nadal... Generalnie kupiłem to auto kilkanaście miesięcy temu już z tymi modyfikacjami, a jestem z 3city, więc jeśli jednak remap, to albo od zera albo wypad do stolicy.
rwtnt
Z dp zabraknie paliwa jak nie masz wymienionych internalsow. Jedz do vr6t do cieplaka stroi mu digitun. Ogarnial moje s3 najlepszy fachura w trojmiescie. Dam namiar z fb jak bede na kompie.
prnit
zrob dp a pozniej program, odwrotnie to bezsens...mogą być problemy i auto nie będzie dobrze dostrojone...dp i pozniej program.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.