Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Prośba o ocene logów
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
MisioLBN
Witam, z racji że moj golf V GTI coś mocno osłabł (niby abt 240km a jedzie jak 180km) stwierdziłem ze zrobie logi. Mam błąd P0299 czyli Underpressure.
Logi
1 31 33
2 3 20
1 103 230
1 114 115
Link do logów
https://drive.google.com/open?id=1b58oYDmRk...fqWBeT_FongWOpv

Logi robilem Vag Can pro z zaznaczona opcja do CSV ale coś to nie zadziałało więc ręcznie wrzucilem w excela. Mam nadzieję że coś widać. Z tego co na ten moment wiem to tnie zapłony, brakuje boostu, niski maf no i przepustnica się nie uchyla ??
Na ten moment mam w planach wymiane DV na pierburga, I świece NGK PFR7Q bo mam wrażenie że nikt nigdy nie wymieniał.
Rithradien
+++
MisioLBN
Nikt nic ?
Kunis
Nieszczelność? Jaki masz dolot?
MisioLBN
Seryjny dolot, jedynie PCV Delete. Wcześniej bylo zdecydownaie słychać jak DV upuszcza powietrze teraz nic... Wymiana DV i świec na 100% ale może ktoś coś odczyta jeszcze.
MisioLBN
Wymienilem dzis swiece zrobilem rundke i wrocilo sporo wigoru, zaczela mrygac kontrola trakcji ale dalej nie to... Kupilem szybko na stacji zestaw imbusow wjazd pod samochod i wymiana dv. Stara byla rozdarta smile.gif wpadla nowka pierburga. Teraz zapierd... Jak zly, roznica niebo a ziemia. Teraz czyszczenie zaworow przedemna ale samemu mi sie nie chce.
Vathie
Bardzo dobre wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.