Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skradziono pojazd w Gorzowie, Citroen XM Ambulance
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
kris309
Zajumali brykę Kolegi:

https://www.facebook.com/permalink.php?stor...100003971979444
BeeMiX
Słyszałem o tym dziś, bo jestem z okolicy. Myślalem że to żart lub jakiś znajomy sobie z niego robi głupie jaja. Kraść starego XM Ambulans ??
kris309
Wczoraj koło 20tej widziano go na lawecie koło Nysy, ciągniętej przez Dodga Rama na czeskich blachach. Nasza policja mimo posiadania tych info zaprasza na "składanie zeznań". Tragedia...
Policja czeska poinformowana.
kris309
Auto widziane na trasie Praga-Brno, już bez naklejek Ghostbusters, na kołach, ciągnęło nawet przyczepkę. Nie zauważono na jakich blachach.
Tommo
CYTAT(BeeMiX @ Tue, 25 Sep 2018 - 00:16) *
Kraść starego XM Ambulans ??


Smakowity kąsek kolekcjonerski.
BeeMiX
A zawiasy jak za 964 Turbo laugh.gif
kris309
XM odnaleziony w lesie koło Pniew (trop czeski okazał się fałszywy) - niestety zdewastowany. Z zablokowanym gazem złodzieje wpuścili go w las, zatrzymał się na pniu drzewa, 40cm nad ziemią. Podwozie przeorane, stan silnika niewiadomy. W środku odpalili gaśnicę. Buda z zewnątrz wygląda na całą. Policja zatrzymała pojazd dla śledztwa.

QbaqBA
Co za skurwysyństwo. Wyrazy współczucia.
emtees
Co za łby, głośno się zrobili to chcieli zatrzeć ślady. Ciekawe czy im ta gaśnica pomoże. Oby nie.
MadeInPoland
To zależy od tego czy Zbyszek jest miłośnikiem hydropneumatyki. Oby był...
BeeMiX
Już myślałem ze świat się kończy, ale mogę isc już spokojnie spac.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.