Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Drugie auto do zabawy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
blakman
Witam,

szukam auta do rozpoczęcia zabawy. Na początek stwierdziłem że odpowiednim byłoby saxo bądź 106 z silnikiem 1.6 16V. Wie ktoś może z szanownych użytkowników o takowych na sprzedaż? Niestety, aktualnie nie ma nic ciekawego w ofertach. Może ktoś z Was chce sprzedać, bądź zna kogoś kto będzie chciał sprzedać. Będę wdzięczny za info.

Pozdrawiam.

Błażej
bielawa
taniej i szybciej kupisz c2 vts. Miałem, polecam.
blakman
Dzięki za podpowiedź, C2 chciałem właśnie uniknąć, gdyż jest zdecydowanie brzydszy, ale w sumie może to być rozsądniejszy wybór.

Pozdro.
Maciek1234
to zależy, czy chcesz się bawić w jeżdżenie, czy naprawianie biggrin.gif I co to ma być za zabawa? Brak konkretów.
ju-by
Coś fajnego i niedrogo = Fiat Seicento ze SWAPem na 1,2 16v 86.
Sadek
PW
Aval
Peugeot 206?
blakman
CYTAT(Maciek1234 @ Fri, 31 Aug 2018 - 15:54) *
to zależy, czy chcesz się bawić w jeżdżenie, czy naprawianie biggrin.gif I co to ma być za zabawa? Brak konkretów.


Cześć,

pewnie, że wolałbym się bawić w jeżdzenie, ba, wcale nie przepadam za dłubaniem, więc miło by było jakby było to auto w miarę nie awaryjne. O ile to możliwe przy kjs-ach, timeattackach czy zwyczajnym jeżdżeniu krętymi drogami. Na razie bez napinki na jakikolwiek wynik, raczej dla własnej zabawy. Jakaś podpowiedź celniejsza niż C2?

Pozdrawiam.
done4
Clio sport, wybebeszyć, wrzucić kubeł, semi slick i masz już auto które jakoś jedzie.
O C2 zapomnij, na światłach wyprzedzi cię prawie każde współczesne auto.
Ewentualnie szukać jakiegoś zdrowego civica z B16 lub B18C4.
error.
Na olx-ie wyskoczył wczoraj czarny 106 GTI w całkiem rozsądnych pieniądzach. Tak jak wyżej, odpuść sobie C2.
nagly86
Miałem niedawno podobny dylemat. Mimo, że mieszkam we Francji znalezienie sensownego Saxo czy 106 za normalne pieniądze graniczy z cudem. Skończyło się na 306, ktorych jest masa w śmiesznej cenie a wcale nie są dużo cięższe od 106 s16 czy vts.
adamlass
Powiedzmy, że też mnie interesuje ten temat. Ma być auto głównie na tor (Białystok) i imprezy KJS, ewentualnie Biała Podlaska. Budżet do 7k na samo auto. E36 is, E36 z 2.5 pod maską, 206, Astra gsi? Co podpowiecie?
blakman
Witam,

a co Panowie sądzicie o Twingo RS?

Pozdrawiam.

Błażej
exocet
Twingo RS fajne na początek. Zawieszeniowo jest chyba mocno zbliżone do Clio II Sport. Minus jest taki, że w porównaniu do saxo/106 to Twingo nie jedzie, za to nadrabia w winklach. Na plus również, że pewnie łatwiej o świeży, niezmęczony egzemplarz.
[Yossarian]
CYTAT(adamlass @ Thu, 06 Sep 2018 - 11:43) *
Powiedzmy, że też mnie interesuje ten temat. Ma być auto głównie na tor (Białystok) i imprezy KJS, ewentualnie Biała Podlaska. Budżet do 7k na samo auto. E36 is, E36 z 2.5 pod maską, 206, Astra gsi? Co podpowiecie?


Jak E36 to tylko compact. Sedanem i coupe się zameczysz na kjs przez wymiary. Z resztą, wpadnij kiedyś na rundę SMB i sam zobacz co jeździ wink.gif
nomad66
jak kupować compacta to może lepiej e46 2,0; silnik kiszka ale zawsze można swapa machnąć, z tyłu wielowahacz, tarcze od razu w serii, no i tani jest.
[Yossarian]
I ma wszystkie wady e36 plus jeszcze kilka nowych
Loobo
Clio sport słyszałem, że graty nieźle już drożeją. Podobno mało opłacalny ten samochód jest teraz jako zbawka do okazyjnego upalania.

Szedłbym w Civica, BMW R6 albo wyżej wspomniane C2.
matteusz
Co jest niby takie drogie do Clio? Biorąc pod uwagę co to auto potrafi, uważam, że jest wręcz śmiesznie tanie w upalaniu.
Zależy co definiujemy jako "zabawę", bo tej zabawy którą można znaleźć w Saxo czy Clio na pewno nie znajdzie się w BMW R6 i vice versa.
Loobo
Zdrowe skrzynie już są drogie na przykład. Oczywiście tańsze niż na przykład do CTR, ale nadal 10 razy droższe niż do e36 i 5 razy droższe niż do Civic 5/6 gen.
"Zabawa" czyli na przykład treningi, a nie robienie wyników. No i chyba w to na razie autor tematu celuje.
blakman
CYTAT(Loobo @ Thu, 20 Sep 2018 - 08:43) *
"Zabawa" czyli na przykład treningi, a nie robienie wyników. No i chyba w to na razie autor tematu celuje.


Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie tak. Przejechałem się już twingo rs, teraz szukam C2 w okolicy. Hondy z b16 czy b18 są szybsze, na pewno, ale blacha już nie ta.

Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za podpowiedzi.
smietnik
Ja miałem przez chwilę c2 vst, bardzo fajne auto na ciasne zakręty. Zakładasz jakiegoś pół slicka i już można dobrze poganiać. Do zabawy, nauki na pewno spokojnie na początek wystarczy. Ja chciałem saxo, ale trafił się dobry c2 więc długo się nie zastanawiałem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.