Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: BWM E38 740i kompressor
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
PanChrapeusz
Cześć Kierownicy i Kierowniczki!

Niedawno stałem się posiadaczem ciekawego egzemplarza, jakim jest E38 740i z dołożonym Rotrex'em C30-94.
Sprzęt w zasadzie już ogarnięty po grubym serwisie, ale sen z powiek spędza mnie i mojemu mechanikowi zrobienie dolotu powietrza.
W miejscu seryjnego filtra jest wspawana chłodnica powietrza (tak mi się wydaje) - potwierdźcie proszę fachowym okiem, czy nie plotę bzdur.

Muszę gdzieś umieścić rurę dolotową z filtrem powietrza, a wyjście do tego mam na dole. Ktoś doradzi coś mądrego? Jak to ugryźć i zrobić tak żeby miało ręce i nogi? Może znacie w okolicy Podlasia magików, którzy ogarniają takie tematy, to wtedy auto na lawetę i do fachowców!

Z góry dziękuję za podpowiedzi i możliwe rozwiązania.

Zdjęcia chłodnicy
PanChrapeusz
Ok, temat ogarnięty wstępnie.
Do zamknięcia według mnie.
PanChrapeusz
Szanowni,

Czy możecie mi podpowiedzieć konkretnych ludzi, którzy zajmują się hamowaniem i mapowaniem BMW?
Najlepiej podlaskie/mazowieckie/lubeslkie/warmińsko-mazurskie.
Mis
Gtune.
Pierwszy problem jaki u Ciebie występuje to fabryczny MAF umieszczony po stronie doładowania.
PanChrapeusz
Zdaję sobie sprawę z problematyki przepływek, ale skoro ludzie żywe dzieci rodzą, to i z tym problemem powinno się udać smile.gif
PS. Dzięki za podpowiedź.
KrisC
Racemode w Zduńskiej Woli, człowiek potrafi naprawdę wiele
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.