Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Sportowy z napędem 4x4 o najlepszym prowadzeniu
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Chcę kupić auto, kupiłem auto
krystian333
Witam, tak jak w temacie, szukam samochód sportowy z napędem 4x4 który najlepiej się prowadzi po ciasnych zakrętach itp. Samochód raczej nie będzie eksploatowany na codzień, typowa zabawka. Głównie interesuje mnie kwestia napędów, ich budowa, charakterystyka, zasada działania itp. Który daje najwięcej ? Mam kilka typów : lancer evo x, focus rs mk3, 140i xdrive, a45 amg, wrx sti, rs3/rs4, nwm co oferuje lexus w is-f, może jakieś inne propozycje ? Wiem że rwd moze być zwinniejszy itp ale warunek to awd. Wiem że opony to podstawa. Głównym atutem samochodu ma być prowadzenie, wiem że w awd zdarza się nurkowanie przodem, więc niektóre oferują większy moment na tył ale nie jestem w tym temacie dobrze poinformowany i ogarnięty, przyspieszanie koła zewnętrznego itp (gdzies w hondzie to chyba pokazywali). Proszę o pomoc w tym temacie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
krystian333
Pomoże ktoś ?
hexx #2
Tak jak pisałeś...
Mitsu EVO, Focus RS, Subaru STI

Jako jedyne mają możliwość ingerowania w sposób działania 4x4
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.