Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Peugeot 307 Problem z LPG
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
kuba90
Witam wszystkich serdecznie i liczę na waszą pomoc. Mam problem a dokładniej ma go moj gazownik. Posiadam Puga 307 z silnikiem 2L 136 Km na sterowniku Magnetti, otóż mój gazownik, założył mi instalację LPG Tech i dzwonił do mnie że ma problem z jej skalibrowaniem, mówi mi że czasy wtrysku Pb są wg niego za wysokie jak na ten rocznik auta bo sięgają 3,5m/s a wg niego powinno to być ok 2,5 m/s. I że to najprawdopodobniej przez to jest ten problem, przed montażem LPG zamontowałem nowe świece i cewkę . Czasy wtrysku LPG mówi ze sięgają ok 10m/s i teraz mam pytanie do was co może być tego przyczyną, może ktoś mi coś podpowie bym mu przekazał i uda się rozwiązać problem, mi przychodzi do głowy wymiana pompki paliwa w baku, ale to takie strzały albo się uda albo nie, bardzo proszę o pomoc.
kuba90
Wie ktoś może jakie powinny byc czasu dla wtryskiwaczy PB ?? w tym modelu dokładnie ?
tedi509
Jakie czasy sa podczas diagnostyki silnika??
kuba90
Na biegu jałowym na rozgrzanym silniku PB ponoć ma 3,5m/s a gazu do 10m/s dochodzi tyle mi gazownik powiedział
Mis
Serio to temat na forum główne?
Zmień gazownika jak nie potrafi wsadzić wydajnych wtryskiwaczy albo dysz rozwiercić albo zwiększyć ciśnienia albo wystroić bez autokalibracji...
kuba90
Przepraszam jeżeli wątek jest nie w tym miejscu nie wiedziałem gdzie go umieścić. Gazownik mówił ze zwiększał dawkę wtrysku i cos tam próbował robic i nic. Wcześniej gazował mi dwa saaby Bmw i było ok.
BlackDaro
CYTAT(Mis @ Fri, 13 Jul 2018 - 10:31) *
Serio to temat na forum główne?
Zmień gazownika jak nie potrafi wsadzić wydajnych wtryskiwaczy albo dysz rozwiercić albo zwiększyć ciśnienia albo wystroić bez autokalibracji...


+1

Jak wyżej... Kwestia odpowiedniego doboru dysz, ciśnienia na reduktorze i strojenia. Mam ten sam silnik w 206stce (lpg) i on nie jest jakoś szczególnie wymagający.
kuba90
Gazownik tłumaczy mi ze juz nie jeden silnik taki gazował a pierwszy raz cos takiego mu sie zdarzyło
Mis
Żadne wytłumaczenie, skąd jesteś?
kuba90
Jestem z Mrągowa smile.gif ale juz sytuacja została opanowana gazownik przyznał sie ze popełnił błąd gdzieś w wpięciu sie do pompy paliwa i juz wszystko ogarnął .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.