Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Naprawa/Poprawa felg
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
Rezor
Jakiś czas temu kupiłem felgi (stan dobry+) i nosze się z zamiarem ich poprawienia. Pierwsza rzeczy która rzuca się w oczy i troche mnie drażni to pseudo śruby imitujące felge wieloczęściową. Czy nie bedzie problemu żeby to przetoczyć i zrobić felgą jednolitą?
Druga sprawa to rant felgi jest wyłożony jakimś "pseudochromem". Na jednej feldzie zrobiła się wypukła szrama. Spotkał się ktoś z czymś takim na felgach? można to usunąć i felgę spolerować albo w ostateczności jakoś wyprostować?

Felga jak w linku:
https://drive.google.com/file/d/1AscTnmo68j...iew?usp=sharing
Misior
Imitacji śrub raczej nie przetoczysz, bo na tej samej średnicy co śruby ramiona łapią się do "bębna".
usuniety
Odezwij się do South Wheels - Felgi Południe. Sebastian odpowie na wszystkie pytania.

Pseudo chrom to nie są przypadkiem nakładki z nierdzewki?
MadeInPoland
Srub nie przetoczysz, jedynie frezarka i frezowanie na stole obrotowym.
Wydaje mi się, że lepiej sprzedać te felgi i kupić inne.
P.S. Obawiam się, że nikt tego Ci tanio nie zrobi, jak ktoś krzyknie 100PLN za fele lub mniej to będzie okazja.
Rezor
Plus jest taki, że są bardzo lekkie i szerokie. Dość długo szukałem odpowiednich 18". Mają 9,5J i ważą z oponą coś koło 8,5kg
MadeInPoland
Naciągasz oponę z kolarzówki? 8.5kg z oponą? Jak patrzę na te felgi to średnio się przekonuję, że są lekkie. Raczej projektant/producent w ich przypadku nie brał wagi za priorytet.
Rezor
W sumie mogłem coś skłamać. Wiem że szukałem dość długo szerokich i lekkich felga z rantem. Trafiłem na forum corvetty gdzie chwalili ruff i wyszło że są ok ale model już wycofany. Trafiłem na używki z GB. No ale cena adekwatna do stanu smile.gif. Nowe nie są, a aluminium w rantach, gdzie kończy się chrom zaczęło się utleniać. W jednej feldze woda wybrzuszyla tą nakladke. Poza wizualnym stanem są proste, nie spawane i podoba mi się wzór
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.