Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Remont skrzyni biegów BMW E60 525d 530d
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
EssiRS
Szykuje mi się remont skrzyni biegów od BMW E60 525d.
Słychać łożyska i najpewniej synchronizatory są do roboty.
Czy możecie polecić kogoś kto się tym zajmie, najlepiej w okolicach Warszawy.
nomad66
manualna skrzynia? Jeżeli tak to kup używkę z pewnego źródła z gwarancją za ułamek ceny remontu. Te same są w 530d i kosztują w okolicach 800zł.
EssiRS
Problemem jest to, że skrzynia wymaga przerobienia obudowy przed montażem, więc żadnej gwarancji nie będę w stanie wyegzekwować.
Jakieś sugestie?
MadeInPoland
Klucz do ręki, rozbierasz skrzynię i wymieniasz co trzeba. Pamiętaj, skrzynia z diesla może nie chcieć szybko zmieniać biegów na wysokich obrotach w benzynie nawet z nowymi synchronizatorami. Sprawdź czy ta sama skrzynia seryjnie była montowana z benzynami i czy synchronizatory są identyczne.
farmer91
Napisałem z ciekawości do jednj z firm z mojej okolicy tzn Poznaniu i dostałem taką odpowiedź:
Dzień Dobry,
Oczywiście,że regenerujemy skrzynie biegów do BMW. Jeżeli chodzi o koszt takiej usługi w Pana przypadku, to kwota w granicach 4.000 złotych brutto.Czas regeneracji to zazwyczaj jeden dzień roboczy. Na zregenerowaną skrzynię udzielamy dwuletniej gwarancji bez limitu kilometrów.
Serdecznie zapraszamy!. MSM Skrzynie biegów.
EssiRS
Cena nie zachęca. Ja znalazłem zakład co oszacował remont na niecałe 3000zł, ale to dalej zachęca do kupienia skrzyni używanej, sprawnej z gwarancją.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.