Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Przewody paliwowe E30
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Tasaq
Planuję w swojej E30 puścić przewody paliwowe kabiną. I tutaj pojawia się moje pytanie: jakie przewody w stalowym oplocie kupić: Teflon czy guma? Przewody będą podłączone do seryjnego baku i pójdą kabiną, paliwo też max co to VPower 100. Czy opłaca się w tej sytuacji dopłacać krocie do przewodów teflonowych?
O przewodach miedzianych już słyszałem, dziękuję, ale nie wchodzą w grę.
Mis
Polecam Faro gazowe 8mm przewody do benzyny/etanolu.
kamil7s
W intercarsie idzie kupić stalowe 8mm, jak ktoś ma profesjonalna praskę do przewodów to będzie końcówka żeby zrobić zgrubienie pod przewód. Miedź odpada, chyba ze do wody.
fiufiu
Co się stanie z miedzią od paliwa - dlaczego sie nie nadaje ?
Tasaq
Przewody chcę puścić kabiną w stalowym oplocie. Moje pytanie brzmiało czy przy aucie, które nie będzie jeździło na E85 jest sens montować przewody teflonowe. Chodzi mi o logiczne uzasadnienie.
Rezor
Ja się podepnę trochę pod tematem puszczania przewodów: Czy jest jakiś przepis/reguła/przeciwwskazanie, żeby puszczać przewody stroną kierowcy? smile.gif
bird13
CYTAT(kamil7s @ Wed, 20 Jun 2018 - 21:29) *
Miedź odpada, chyba ze do wody.


Dlaczego?
Miałem chytry plan puścić po kabinie miedzią właśnie.
Pan. B
U nas w firmie zkorodowane przewody paliwowe miedzy bakiem a filtrem wymieniamy na miedz. Procz tego że miedz sie utlenia po jakims czasie na zewnątrz nie widzę żadnych przeciwwskazań do stosowania go przy pb/on. Są też dostępne przewody w otulinie estetyczniej wyglądają.
soltyk
8 lat mam miedź, gumowe będę wymieniał bo już rozwarstwiają się, a miedzi nic nie rusza
puszczanie kabiną to słaby pomysł, są prostsze sposoby na samobójstwo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.