Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ile zniesie skrzynia w s8 d4 zf 8hp 55?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
greg400
tak jak w temacie ,ile to pociagnie niuta ,czy jest sporo slabsza od zf 8hp 70? czy w s8 plus siedzi zf 8hp 90?













Salieri
"It will be able to encompass a torque range from 300 newton metres to 1,000 newton metres"
kompot
Fabrycznie z reguły (są małe odstępstwa) mnożysz XX w 8HPXX x10, więc jest bezpiecznie policzona na 550 Nm. Ile więcej wytrzyma tego dokładnie nie wie nikt, na pewno nie panie od razu po przekroczeniu 550 Nm.
Salieri
Kompot, Twoja teoria raczej nie jest słuszna bo na przykład 6hp19 były montowane w 3litrowych dieslach generujących 500-550nm w serii.

A mój wcześniejszy post zawierał informacje zaczerpnięte z dokumentacji ZF, odnoszącej się do wersji 55.
kompot
Jest jak najbardziej słuszna, bo dotyczy 8HPXX smile.gif
olozwirski
Podobno to to samo co 8hp70 tylko pracujace na nizszym cisnieniu.
greg400
tez tak slyszalem ze do 1000nm poradzi sobie,dzieki za pomoc,Jak by ktos jeszcze cos slyszal to nie krępowac sie ,nie wstydzic biggrin.gif
marcin24
Według naczelnego tunera grubych fur w PL skrzynia z s8,Rs6 itp 4.0 tfsi skrzynie to złom ledwo serię znoszą i konieczna jest Przeróbka w jego firmie za jedyne 30 tys
A więc coś tu jest nie tak
j3drus
To coś kiepski ten naczelny tuner... Madness Motorsport robi S8 na ponad 900KM i blisko 1200NM na seryjnej skrzyni, ze zmienionym programem z tego co pytałem.
matteusz
To się nazywa kreowanie popytu wink.gif
marcin24
CYTAT(j3drus @ Thu, 12 Jul 2018 - 17:30) *
To coś kiepski ten naczelny tuner... Madness Motorsport robi S8 na ponad 900KM i blisko 1200NM na seryjnej skrzyni, ze zmienionym programem z tego co pytałem.

Też uważam że kiepski, choć prawie każde auto ma 1000ps +
Aaa s8 które codziennie widzie na podwórku ma 1000nm i jezdzi nic jak narazie się nie dzieje
nomaster
Odkopuje temat. Jakieś nowe wieści? Interesuje mnie czy to prawda że to tylko kwestia programu czy jednak inna budowa?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.