Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Oil catch tank zmniejszenie srednicy
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
Michale76
Witam mam pytanko silnik 2.4 jtd ma seryjna wewnętrzna średnicę przewodów odmy 20 mm natomiast mam catch tanka który ma średnicę wejść 10 mm czy jeśli zastosuje redukcję na wezach odmy nie będę miał problemów z odpowietrzeniem skrzyni korbowej? Kasztan kupiony do poprzedniego auta nigdy nie założony więc szkoda żeby leżał z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam
Grand_
może być problem, kup nowe krućce w jakimś sklepie ala SPAW i rozwierć go pod nowe wkrętki, zrób wszystko na 20mm.
Bo jak się pojawi nadciśnienie w silniku z racji odmy z zamałym flow to wypcha uszczelniacze na wale albo wywali olej korkiem/bagnetem itd
Michale76
Ok czyli po prostu zmienię krucce i oddam górę do rozwiercenia i ponownego nagwintowania i wtedy ma to rację bytu? Pytanie drugie czy lepiej zrobić układ zamknięty czy otwarty??
DealMan
Zamknięty, otwarty to smród brud i ubóstwo
Michale76
A jak go prawidłowo podpiąć w moim aucie między dolot a ten oryginalny separator czy wywalić zupełnie ori separator tylko problem jest bo w oryginał wchodzą 3 rury a wiadomo kasztan ma tylko dwa wejścia
DealMan
2 rurki w jedną i do oct a drugi króciec w dolot przed turbine
Michale76
Czyli mam całkowicie usunąć ori odme i wrzucić tylko kasztana?? Nie będzie problemu w takim wypadku z odpowietrzeniem skrzyni korbowej?? Pozdrawiam
Michale76
Panowie jeszcze pytanko jeżeli usuwam całkowicie ori odme muszę przedłużyć węże i zrobić trojnik z czego najlepiej szukać od hydrauliki siłowej jakiś łączników aluminiowych czy miedź? Zamierzam oddać swój catch tank do tokarza żeby rozwiercil mi wejścia pod większy krociec, ale skąd wziąść właśnie takie laczniki do przewodów gumowych? Pozdrawiam
Merin
trojniki do weży gazowych np , od LPG , Pamietam , ze istnieja 16mm i 12mm , może są i większe .
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.