Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 1.8t APP problem po montażu sztywnego dolotu
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Audi Sport
pawel/s
Witam.

Moje autko to audi a3 1.8t APP. Przedwczoraj mechanik zamontował mi TIP z kwasiaka. Po odebraniu auta było ok przez moment. Na drugi dzień zegar doładowania pokazywał przy rozpędzaniu wartość 1.0 i nagle ją gubił, potem silnik nie mógł napompować nawet do 0.4. Po otwarciu maski okazało się że przewód idący z n75 (odpowiadający za ciśnienie) do kolektora jest uwalony równo z metalową obejmą przy kolektorze, stało sie to już 2 razy. I teraz moje pytanie, co może być tego przyczyną? N75 jest podłączony prawidłowo a samochód przed montażem jeździł bardzo dobrze. Sprawdziłem przewód i nie widać po nim żeby był zmęczony "życiem",nie jest także zapchany.
pawel/s
można zamknąć temat
kamil7s
To napisz co było, bo odnoszę wrażenie, ze się obraziłeś ze ci w pare godzin nikt nie pomógł. Wystarczyło założyć zbrojony wężyk ?
pawel/s
Mechanik się nie popisał i w paru miejscach trzeba było poprawić szczelnosc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.